ADINI TAŞIYAN OKULU ZİYARET ETTİ

ADINI TAŞIYAN OKULU ZİYARET ETTİ
16 Ekim 2019 18:51 | Son Güncellenme: 16 Ekim 2019 19:20
2.190
A+
A-

Selami Değer Anadolu Lisesi öğrencilerinden okullarını yaptıran iş adamı Selami Değere vefa dolu bir karşılama töreni düzenlendi.

İŞ İNSANI DEĞER MÜZİK DİNLETİSİ İLE KARŞILADILAR

Bahçelievler Mahallesinde kendi adını taşıyan okulu 2005 yılında yaptıran iş insanı Selami Değer çocukları Değerhan ve Emirhan Değer’le birlikte okulu ziyaret ederek
Milli Eğitim Müdürü Deniz Edip’inde bulunduğu ziyarette öğrenciler hayırsever iş insanı Selami Değer ve çocuklarını müzik dinletisi ile karşıladılar. Çocuklara hitap eden Değer çok çalışmalarını ve ilimize ülkemize yararlı birer insan olmalarını diledi.
Milli Eğitim Müdürü Deniz Edip’te yaptığı öğrencilere yönelik olarak yaptığı konuşmada, iş insanı Selami Değer’e verilecek en büyük armağanın, çok çalışarak başarılı bir kariyere sahip vatanına yararlı birer birey olmalarından geçtiğini söyledi.
Daha sonra öğretmenler ve okul idarecileri ile bir araya gelen iş insanı Değer, eğitim alanındaki böyle bir yatırımı gerçekleştirip öğrencilerin hizmetine vermiş olmaktan son derece mutlu olduğunu belirterek bundan sonrada desteğinin devam edeceğini belirtti.
Okul öğretmen ve idarecileri adına iş insanı Selami Değer ve Milli Eğitim Müdürü Deniz Edip’e Siirt Battaniyesinden birer fon ve çiçek armağan edildi.

Okul Müdürü Murat Erdoğan ziyaretlerinden dolayı iş adamı Değer ve çocuklarına teşekkür etti.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.