enflasyonemeklilikötvdövizakpchpmhpsiirt haberlerisiirtsondakikasiirthaberartıyeni siirt haberlerisiuzemobs siirthaberler siirtsiirt ankara uçakçerkezköy nöbetçi eczaneson dakika haberler siirt
DOLAR
8,8689
EURO
10,4740
ALTIN
499,21
BIST
1.385

ASEMA HASTANESİ YÖNETİMİNDEN YENİSİİİRT.COM’A ÖZEL AÇIKLAMA

ASEMA HASTANESİ YÖNETİMİNDEN YENİSİİİRT.COM’A ÖZEL AÇIKLAMA

Güncelleme
Asema Hospital Avukatı Av.Mehmet TORGUT tarafından yapılan açıklama haber sonundadır.

ESKİ DÖNEMDEN KALMA 15 MİLYON CEZA!

Siirt’te uzun zamandan beri hizmet veren ve geçtiğimiz aylarda kapanan Asema hastanesi yönetimi yenisiirt.com’a özel açıklamalarda bulundu.
Hastane yönetiminden yapılan açıklamada şöyle denildi; “ Hastane olarak Siirtlilere elimizden gel deyince en iyi hizmeti vermeye çalıştık. Bizler 2018 yılında devir aldığımız Asema hastanesini yüklü miktarda bir para cezası ile devir aldık. Ne kadar şirket değişikliği olursa olsun cezalar şirkete değil ruhsata işler.

20 MİLYON ZARARDAYIZ!

Ne yazık ki iflasımızı burdan duyurmuş bulunmaktayız. Yaklaşık 20 Milyon TL’ye kadar bir para kaybımız var. Şuan bizlerde mağduruz. Bizlerde ailecek işsiz kaldık. Bizi bu hallelere düşünenleri Allah’a havale ediyoruz.

ESKİ BORÇLARI ÖDEDİK!

Hastaneyi devir aldığımız günden bu yana eski hastane şirketinden kalma borçları ödemeye çalıştık. Siirt halkını mağdur etmemek adına hizmetlerimizde hiçbir aksama olmadan Siirt halkına yansıtmamaya çalıştık.

200’E YAKIN KİŞİ İŞSİZ KALDIK

Siirt’in sağlık alanında büyük bir ihtiyacını karşılayan ve son sistem teknoloji cihazları ile Siirt halkına hizmet veren Asema hastanesinde çalışan emektar 200’e yakın sağlık çalışınımız işsiz kaldı. Asema hastanesi olarak 4 yıldan beri her türlü zorluğa birlikte göğüs gerdik.

PERSONEL ALACAĞI 1 MİLYON TL

200’e yakın Hastanede görevli personelin alacağının 1 milyon TL’yi aştığını söyleyen hastane yönetimi ilk hedeflerinin personel biriken maaşlarını ödeyeceklerini bildirdiler.

BANKAMATİK PERSONELE SON VERDİK

Hastaneyi devir aldığımız zaman işe gelmeyen 82’ye yakın personel vardı, tespiti yapıp işlerine son verdik. Örnek vermek gerekirse Radyoloji bölümünde 11 personel bulunmaktaydı ve sadece bunların 2’si görevini yapıyordu.

PERSEONEL ALACAKLARINI ÖDEYECEĞİZ

İçerde 4 milyon TL bir alacakları olduğunu belirten hastane yönetimi bu parayı aldıkları taktirde personelin mağduriyetini gidereceklerini belirttiler, hastane yönetimi olarak ilk hedefimiz personel maaş ödemeleri olacaklarını vurguladılar.

DEVAM EDEN MAHKEME SÜRECİ

Hastane yönetimini olarak mahkeme tarafından cezai sürecin durdurulması için elimizden geleni yapacağız.

ÖZEL SİİRT ASEMA HASTANESİ

YÖNETİMİ

İŞTE O BELGELER!

Asema Hospital Avukat’ından Açıklama

 

Yorumlar
 1. Asena persinel dedi ki:

  Tabi hastanenin eski borçları kapandı hatta finans bank çift sarılı hesap hikmet ordu adresine kardeşine vardı borcu ne olsa hergun 5 kere kasa boşaltıp hikmet ordu kendi.hesabina yatırıyordu paraları yazıklar olsun bari bu saatten sonra dürüst olun

  1. Rodi dedi ki:

   Bunları mahkeme heyetine sunun tanıklık yapın mutlaka

 2. Asema çalışanı dedi ki:

  Hem 2018 de devraldık deniliyor hemde 4 yıldır her türlü zorluğa göğüs gerdik Siirt esnafının dünya kadar alacağı ödenmedi personellerinin doktarlarının maaşları ödenmedi.günde 4-5 kez hikmet ordu vezneleri dolaşarak gelen nakitleri finansbakta kendi hesabından başka hesaplara gönderdi .hani borçları ödüyorlardı yemekhane şirketinin,medikal şirketinin,dış cepeyi yapan esnafın,elektirik borçları,temizlik malzemesi satan esnafın alacakları hani borç ödüyorlardı.busaydıklarım arasında dış cepeyi yapan şirket ödemesi yapılmadığı için iflas etti. 4 yıldır Siirt esnafını ve çalışanları sömürdünüz aslında biz hakmız olanı alamadığımız için sebep olanları ALLAH’IMA havale ediyoruz bir çalışan ve siirtli olarak.

  1. asema çalışanı dedi ki:

   evet katılıyorum bunlar iyilikten yana değildir hikmet ordu diyen şahıs cok şeytandı elbet gün gelir hak yerini bulacak tır