ref: refs/heads/v3.0
Güçlü haber kadrosu ile, en son ve güncel Siirt haberlerini, son dakika Siirt haberlerini bulabileceğiniz tarafsız Siirt haber sitesi. Siirt haber • Siirt Haberleri • Son dakika Siirt haberleri • En son Siirt Haberleri
Siirt haberleri son dakika,Yeni Siirt Haber,Siirt haber sitesi,Siirt,Yenisiirt,Yeni Siirt,Yeni Siirt Haber,
DOLAR
28,8960
EURO
31,4606
ALTIN
1.923,44
BIST
8.026,27

ASRIN İŞ ADAMLARI DERNEĞİNDEN DEKAN PROF.DR ARICAYA PLAKET

ASRIN İŞ ADAMLARI DERNEĞİNDEN DEKAN PROF.DR ARICAYA PLAKET
8 Ekim 2019 16:56 | Son Güncellenme: 8 Ekim 2019 16:57
624
A+
A-

Dernek Başkanı Zafer Doğrusever ve yönetim kurulu üyeleri, Dekan Prof. Dr. Vefik  Arıca’yı ziyaret ederek, bir süre sohbet etti vebu güne kadar gerçekleştirdiği çalışmalardan dolayı kutlayarak plaketi takdim etti.

Dernek Başkanı Doğrusever, yaptığı açıklamada tıp fakültesinin kuruluşundan bu güne kadar yapılan çalışmaları yakından gözlemlediklerini ve gerçekleştirdikleri bu ziyaretle bu çalışmalar hakkında daha yakından bilgi sahibi olduklarını belirterek bu çalışmaların gurur verici olduğunu söyledi.

Tıp Fakültesinin kuruluşunda hızlı ve başarılı bir çalışma gerçekleştirildiğini belirten Doğrusever “Tıp Fakültemiz gerçekten hızlı ve başarılı bir gelişim gösterdi. Bu yıl ilk öğrencilerini aldığı gibi, 7 aylık kısa bir sürede Türkiye genelinde ses getiren iki önemli zirveye ev sahipliği yaptı. Bunlar önemli ve sabırlı, ısrarlı çalışmalar gerektiren gelişmelerdir ve fakültemizin geleceği açısından büyük ümitler verici niteliktedir. Dernek yönetim kurulu olarak bu başarılı çalışmaların mimarı olan hemşerimiz dekan Prof.Dr Vefik Arıcayı kutlayıp gerçekleştireceği bütün çalışmalarda ona gereken her türlü desteği vereceğimizi belirtmek istedik.Derneğimiz adına hemşerimiz Prof.Dr.Arıca’yı tebrik ediyor ve yapacağı her çalışmada elimizi taşın altına sokmaya hazır olduğumuzu belirtiyoruz.” Dedi.

Prof.Dr.Arıca da ziyaretten duyduğu memnuniyeti belirterek dernek üyelerini teşekkür etti.Prof.Dr.Arıca bu tür desteklerin  büyük önem oynadığını ve daha çok çalışma konusunda motive ettiğini ifade etti.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.