YeniSiirt.com: Siirt'in en kapsamlı haber sitesi.Siirt Son dakika haberleri ve en güncel gelişmeler Yenisiirt.com'da.
DOLAR
18,8327
EURO
20,2116
ALTIN
1.136,27
BIST
4.186,01

ASRIN İŞ ADAMLARI DERNEĞİNDEN DEKAN PROF.DR ARICAYA PLAKET

ASRIN İŞ ADAMLARI DERNEĞİNDEN DEKAN PROF.DR ARICAYA PLAKET
A+
A-

Dernek Başkanı Zafer Doğrusever ve yönetim kurulu üyeleri, Dekan Prof. Dr. Vefik  Arıca’yı ziyaret ederek, bir süre sohbet etti vebu güne kadar gerçekleştirdiği çalışmalardan dolayı kutlayarak plaketi takdim etti.

Dernek Başkanı Doğrusever, yaptığı açıklamada tıp fakültesinin kuruluşundan bu güne kadar yapılan çalışmaları yakından gözlemlediklerini ve gerçekleştirdikleri bu ziyaretle bu çalışmalar hakkında daha yakından bilgi sahibi olduklarını belirterek bu çalışmaların gurur verici olduğunu söyledi.

Tıp Fakültesinin kuruluşunda hızlı ve başarılı bir çalışma gerçekleştirildiğini belirten Doğrusever “Tıp Fakültemiz gerçekten hızlı ve başarılı bir gelişim gösterdi. Bu yıl ilk öğrencilerini aldığı gibi, 7 aylık kısa bir sürede Türkiye genelinde ses getiren iki önemli zirveye ev sahipliği yaptı. Bunlar önemli ve sabırlı, ısrarlı çalışmalar gerektiren gelişmelerdir ve fakültemizin geleceği açısından büyük ümitler verici niteliktedir. Dernek yönetim kurulu olarak bu başarılı çalışmaların mimarı olan hemşerimiz dekan Prof.Dr Vefik Arıcayı kutlayıp gerçekleştireceği bütün çalışmalarda ona gereken her türlü desteği vereceğimizi belirtmek istedik.Derneğimiz adına hemşerimiz Prof.Dr.Arıca’yı tebrik ediyor ve yapacağı her çalışmada elimizi taşın altına sokmaya hazır olduğumuzu belirtiyoruz.” Dedi.

Prof.Dr.Arıca da ziyaretten duyduğu memnuniyeti belirterek dernek üyelerini teşekkür etti.Prof.Dr.Arıca bu tür desteklerin  büyük önem oynadığını ve daha çok çalışma konusunda motive ettiğini ifade etti.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.