Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

ATABAĞI BELEDİYE BAŞKANI TAYYAR LALE’DEN ÖĞRETMENLER GÜNÜ KUTLAMASI

Baykan ilçesine bağlı Atabağı

Baykan ilçesine bağlı Atabağı beldesi belediye başkanı Tayyar Lale, beldedeki okulları ziyaret ederek öğretmenlerin öğretmenler gününü kutladı.

Başkan Lale yaptığı açıklamada öğretmenlerin haklarının hiçbir zaman ödenemeyeceğini belirterek ”Bizi yetiştiren, doğruyu gösteren öğretmenlerimizin haklarını hiçbir zaman ödeyemeyiz.Bu nedenle 24 Kasım Öğretmenler gününü vesile ederek beldemizde bulunan okullarımızı ziyaret ederek değerli öğretmenlerimizin öğretmenler günlerini kutladım ve onlara minnet duygularımızı arz ettim.” Dedi.

Beldede görev yapan öğretmenlerde önceki dönemlerinde görev yapan başkanların kendilerini ziyaret edip öğretmenler günlerini kutlamadıklarını belirterek şöyle konuştular “ Bir önceki başkanlığı döneminde Sayın başkan yine okullarımızı ziyaret ederek öğretmenler günümüzü kutlamıştı.5 yıl aradan sonra bir belediye başkanın bizleri ziyaret ederek günümüzü kutlaması bizleri mutlu etti. Kendisine teşekkür ederiz.”

Ziyaretlerinde öğrencilere kitaplar hediye eden başkan Lale, kendisine iletilen sorunları dinledi ve okulların sorunları ile ilgilendiklerini belirerek  bütün sorunların çözümü için belediye olarak var güçleriyle çalışma yapacaklarını sözlerine ekledi.

Başkanın ziyaretlerinde belediye meclis üyeleri ve muhtarlar eşlik etti.

 

Seni Gidi Kopyacı :)))