Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

BBP İL BAŞKANI MERGEN’DEN SİİRT İÇİN İŞBİRLİĞİ ÇAĞRISI

Siirt’in sorunlarının çözümü için iş birliği çağrısı yapıldı.

Siirt’in sorunlarının çözümü için

Büyük Birlik Partisi Siirt il başkanı Bahattin Mergen, şehrin sorunlarının çözümü için toplum dinamiklerinin işbirliği yapması çağrısında bulundu. Siirt’in, işsizlik, hava ve demir yolu ulaşımında büyük sorunlar yaşandığını belirten Mergen devasa bu sorunların sağlanacak bir işbirliği ile çözüme kavuşturulabileceğini ifade eden Mergen “İlimizin işsizlik başta olmak üzere yeni havalimanı ihtiyacı ve 80 yıllık özlemimiz olan demiryolunun il merkezine getirilmesi gibi sorunlar başta olmak üzere birçok sorunumuz var. Bunların çözümü için el birliği ile çalışma yapılması gerekiyor. Bunların bir an önce gerçekleşmesi için yetkililer nezdinde yoğun kulis çalışması yapılması bir zorunluluktur.” Dedi.
Bu kulis çalışmalarının el birliğiyle toplumun geniş kesimlerinin katılımıyla yapılması gerektiğini belirten Mergen, bu konuda iş birliği için bürokratlarla siyaset ve sivil toplum kuruluşlarına çağrıda bulunduğunu söyledi.
Mergen “ Bu çalışmaların gerçekleşmesi için bürokrasinin desteğini alacak şekilde bütün siyasi partilerin ve mesleki kuruluşları ile sivil toplum kuruluşlarının katılımı ile bir platform oluşturalım.” Dedi.
Mergen, parti il başkanlığı olarak böyle bir oluşumda yer almaya ve katkı sunmaya hazır olduklarını sözlerine ekledi.

Seni Gidi Kopyacı :)))