ref: refs/heads/v3.0
Güçlü haber kadrosu ile, en son ve güncel Siirt haberlerini, son dakika Siirt haberlerini bulabileceğiniz tarafsız Siirt haber sitesi. Siirt haber • Siirt Haberleri • Son dakika Siirt haberleri • En son Siirt Haberleri
Siirt haberleri son dakika,Yeni Siirt Haber,Siirt haber sitesi,Siirt,Yenisiirt,Yeni Siirt,Yeni Siirt Haber,
DOLAR
28,8960
EURO
31,4606
ALTIN
1.923,44
BIST
8.026,27

BEĞENDİK BELEDİYESİ, GENÇLERİ SPOR TESİSLERİYLE BULUŞTURUYOR

BEĞENDİK BELEDİYESİ, GENÇLERİ SPOR TESİSLERİYLE BULUŞTURUYOR
6 Mart 2020 13:01
512
A+
A-

Beğendik Belde Belediye Başkanı Gürgin Özdemir: “Gençlerimizi spor tesisleriyle buluşturmaya devam ediyoruz.”

Beğendik Belediyesi tarafından yaptırılan kapalı halı saha tamamlanarak hizmete girdi.

Beğendik Belediye Başkanı Gürgin Özdemir, kapalı halı saha projesinde son aşamaya gelindiğini ve sahanın üzerinin branda ile kapatılarak zeminin suni çim halı ile kaplandığını söyledi.

Gençlerimizi, vatandaşlarımızı spor tesisleriyle buluşturmaya devam edeceklerini belirten Özdemir, ”Beldemizin gelişimi yolunda alt yapı yatırımları yanı sıra vatandaşlarımızın sosyal, sportif ve kültürel aktivitelerde bulunabilecekleri alanları hayata geçiriyoruz. Gençlerimizin belediyemizden istediği spor tesislerinden biri kapalı halı sahaydı. Birçok il ve ilçede bile bulunmayan modern bir halı saha projesini beldemize kazandırdık. Böylece beldenin yazın sıcaktan kışın soğuktan etkilenmeden her vakit spor yapılabilecek bir tesise kavuştuğunu söyledi.

Özdemir, “Beldede oluşturulan spor kompleksi ve dinlence alanları içerisinde Spor Toto teşkilatının destekleri ile tam teşekküllü bir basketbol ve voleybol sahası ile mini futbol sahasının da hizmete açıldığını, ayrıca 8 bin metre kara alanda yapımı daha önce tamamlanan mesire alanında 16 adet kamelya ve 400 fidan ağacının dikilerek, belde halkının hizmetine sunduklarını ifade etti.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.