Güçlü haber kadrosu ile, en son ve güncel Siirt haberlerini, son dakika Siirt haberlerini bulabileceğiniz tarafsız Siirt haber sitesi. Siirt haber • Siirt Haberleri • Son dakika Siirt haberleri • En son Siirt Haberleri
Siirt haberleri son dakika,Yeni Siirt Haber,Siirt haber sitesi,Siirt,Yenisiirt,Yeni Siirt,Yeni Siirt Haber,
DOLAR
EURO
ALTIN
BIST

Beğendik (Botan) Köprüsü 3 Yaşında, Belediye Başkanı Özdemir’den Teşekkür Mesajı

Beğendik (Botan) Köprüsü 3 Yaşında, Belediye Başkanı Özdemir’den Teşekkür Mesajı
12 Temmuz 2023 15:56 | Son Güncellenme: 12 Temmuz 2023 16:01
52
A+
A-

Türkiye’nin en yüksek ikinci köprüsü olan Beğendik Köprüsü üç yaşında. Beğendik Beldesi Belediye Başkanı Görgin Özdemir bu vesileyle bir mesaj yayınlayarak başta Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan olmak üzere bakanlara ve köprünün yapımında emeği geçen herkese teşekkür etti.
Köprünün hizmete girmesi ile birlikte rahat, kısa ve güvenli bir ulaşıma kavuştuklarını belirten Özdemir “ Köprü hizmete girmeden önce yolumuz adeta ölüm yoluydu. Tehlikeli virajların yanı sıra uzun olması nedeniyle de zaman ve maddi kayıplara yol açıyordu. Şükürler olsun köprünün hizmete girmesi ile birlikte bütün bu sorunlar sona erdi. Artık ülkemizin her yerine daha güvenli ve daha kısa bir yoldan gidebiliyoruz. Bu köprü beldemizin yanı sıra Bitlis ve Van illerine de konforlu bir ulaşım sağlıyor ve ekonomik açıdan büyük katkılar sağlıyor.
Bu vesile ile her zaman büyük desteklerini gördüğümüz sayın Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğana eski Ulaştırma ve Alt Yapı Bakanı sayın Adil Karaismailoğlu ile o dönemde Karayolları Genel Müdürü olan şimdiki bakanımız sayın Abdülkadir Uraloğlu’na, vali ve milletvekillerimizle emeği geçen herkese belde halkım adına teşekkür ediyorum.” Dedi.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.