ref: refs/heads/v3.0
Güçlü haber kadrosu ile, en son ve güncel Siirt haberlerini, son dakika Siirt haberlerini bulabileceğiniz tarafsız Siirt haber sitesi. Siirt haber • Siirt Haberleri • Son dakika Siirt haberleri • En son Siirt Haberleri
Siirt haberleri son dakika,Yeni Siirt Haber,Siirt haber sitesi,Siirt,Yenisiirt,Yeni Siirt,Yeni Siirt Haber,
DOLAR
28,9270
EURO
31,3422
ALTIN
1.887,15
BIST
8.049,58

Bu proje ayakta alkışlanır

Bu proje ayakta alkışlanır
5 Aralık 2019 21:50 | Son Güncellenme: 5 Aralık 2019 21:54
518
A+
A-

Okul ve Aile kaynaşması adına yapılan ‘Öğretmenim misafirim projesi’ projesi Siirt’te yoğun ilgi ve katılım ile başladı.

Siirt il Milli Eğitim Müdürlüğü bu yıl ilk defa  uygulamaya konulan Öğretmenim misafirim projesı bugün başladı.Proje kapsamında Vali Ali Fuat Atik ve milli eğitim müdürlüğü ile 4000 i aşkın öğretmen birer öğrencinin evine misafir oldu.Proje ile okul veli işbirliğinin daha üst düzeye çıkarılması hedefleniyor.
Vali Atik eşi Fulya Atik ve Milli Eğitim Müdürlüğü yetkilileri Timurtaş Ailesine konuk oldu.Bana Sadık Timurtaş üç engelli çocuğu bulunduğunu ve işsiz olduğunu belirtti.Vali Atik baba Sadık Timurtaş valilikte iş verileceğini belirtti .
Vali Atikin talimatıyla KBB ortopedi ve çocuk sağlığı ve hastalıkları uzmanları eve gelerek engelli çocukları muayene ve tedavi ettiler.

İl merkez ve ilçelerinde de yürütülen proje kapsamıyla öğretmenler evleri ziyaret edip velilerden görüşlerini istek ve şikayetlerini dinleyip ve öğrenciler hakkında bilgiler verip sorunlara çözüm odaklı yaklaşımları ile takdir topladılar.

Yürütelen projeye Siirt valisi Ali Fuat ATİK ve Eşi Hanımefendi Fulya Atik de katıldı.80 Yıl orta okulu öğrencisini evinde ziyaret eden Atik ailesi öğrencilerle yakından ilgilenip hediyeler verdi.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.