Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

ÇOK GÜZEL HAREKETLER BUNLAR

Siirt Ülkü Ocakları Eğitim

Siirt Ülkü Ocakları Eğitim ve Kültür Vakfı Başkanlığına getirilen Abdulkadir Ekin, eğitim seferberliği için kolları sıvadı. Başkan Ekin, göreve gelir gelmez kentte ilk icraatı gençlere faydalı olacak birçok dalda ücretsiz eğitim kurslarını faaliyete geçirdi.

Siirt Ülkü Ocakları Başkanlığı’na getirilen Siirt Üniversitesi Araştırma görevlisi Abdulkadir Ekin’in ilk icraatı eğitim seferberliğini başlatmak oldu.

Ekin, Ocak bünyesinde Siirtli gençlerin kayıtsız şartsız faydalanabileceği Kamu Personel Seçme Sınavı (KPSS), Temel Yeterlilik Testi (TYT), Yabancı Dil, Robotik Kodlama gibi alanlarında kursları başlattı. Ülkü Ocakları bünyesinde verilecek olan kurslar gönüllü akademisyenler ve öğretmenler tarafından verilecek.

Amaçlarının Siirt’teki gençlerin daha iyi bir yere gelmek ve eğitimli bir nesil oluşturmak olduğuna vurgu yapan Ekin, “ Bir eğitimci olarak, Siirt’imizdeki gençlerimizin eğitimde daha iyi bir yerlere gelmesi ve topluma faydalı birer birey ve ülkemize faydalı nefer olmaları için bu projeyi başlatmış bulunmaktayız

Ekin, tüm Siirt’teki öğrencileri ocağımızdaki kurslardan faydalanmaya davet ediyorum” dedi.

Seni Gidi Kopyacı :)))