ref: refs/heads/v3.0
Güçlü haber kadrosu ile, en son ve güncel Siirt haberlerini, son dakika Siirt haberlerini bulabileceğiniz tarafsız Siirt haber sitesi. Siirt haber • Siirt Haberleri • Son dakika Siirt haberleri • En son Siirt Haberleri
Siirt haberleri son dakika,Yeni Siirt Haber,Siirt haber sitesi,Siirt,Yenisiirt,Yeni Siirt,Yeni Siirt Haber,
DOLAR
28,8960
EURO
31,4606
ALTIN
1.923,44
BIST
8.026,27

EMNİYET MÜDÜRÜ KIZILAY MİNİK ENGELLİNİN İSTEĞİNİ GERİ ÇEVİRMEDİ

EMNİYET MÜDÜRÜ KIZILAY MİNİK ENGELLİNİN İSTEĞİNİ GERİ ÇEVİRMEDİ
5 Kasım 2019 17:00
857
A+
A-

Siirt Emniyet Müdürü Saruhan Kızılay, geçtiğimiz gün ziyaret ettiği Siirt Ultraslan Taraftarlar Grubunun minik üyesi olan 9 yaşındaki doğuştan engelli Veysi Özalp’ın ihtiyaç duyduğu akülü engelli aracı isteğine sessiz kalmadı. Emniyet Müdürü Saruhan Kızılay, makamında ziyaret ettiği minik Veysi’ye akülü engelli aracı hediye etti.
Siirt Emniyet Müdürü Saruhan Kızılay, geçtiğimiz günlerde ziyaret ettiği Siirt Ultraslan Taraftarlar grubunun minik üyesi olan 9 yaşındaki doğuştan engelli Veysi Özalp’ın akülü araba istediğini geri çevirmedi.
Siirt Müdürü Saruhan Kızılay, Siirt Ultraslan Taraftarlar Grubu Başkanı Mesut Karanfil ile birlikte minik Veysi’yi bugün makamında kabul ederek, minik engelli Veysi Özalp’ın arzu ettiği akülü engelli aracına kavuşturdu. Arzusu yerine gelen minik Veysi duyduğu sevinci ve minneti dile getirip Emniyet Müdürü Saruhan Kızılay ve Polis teşkilatına teşekkür etti. Akülü yeni aracına kavuşan minik Veysi’nin sevinci ise görülmeye değerdi.
Uzun süre minik engelli Veysi Özalp ile sohbet eden Emniyet Müdürü Kızılay, Ultraslan Taraftarlar Grubu üyesi minik Veysi’ye ayrıca çeşitli hediyeler vermeyi ihmal etmedi.

siirt-emniyet-müdürü-saruhan-kizilay-galatasaray-tekerlikli-sandalye-yenisiirthaber-haberyenisiirt-siirthaber-siirtsondakika

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.