Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

Eski Siirt Valisi Hüseyin Avni Mutlu, 68 yaşında avukat oldu

Gezi olayları sırasında İstanbul Valisi olan ve FETÖ’den 20 ay cezaevinde kaldıktan sonra beraat eden eski Siirt Valisi Hüseyin Avni Mutlu, Gezi Parkı olaylarının 11. yıldönümünde avukat oldu. 68 yaşında aldığı avukatlık ruhsatının fotoğrafını paylaşan Mutlu, “28 yaşında gibi inançlı, azimli ve heyecanlı, sağlıklıyız hamdolsun. Müvekkillere adalet için hizmet edeceğiz” dedi.

Gezi olayları sırasında İstanbul

FETÖ’den 20 ay cezaevinde kaldıktan sonra beraat eden Mutlu, aldığı avukatlık ruhsatının fotoğrafını sosyal medya platformu (twitter) X’teki hesabından paylaştı.

Konuyla ilgili açıklama da yapan eski İstanbul Valisi Hüseyin Avni Mutlu şu ifadeleri kullandı; “Bugün Avukatlık yeminimizi yaptık ve ruhsatımızı aldık. Uzun yıllar Kaymakamlık, Valilikler sonrası Silivri’de 20 aylık haksız tutukluluklar. Yargıtay’da tamamı lehimize beraat ile sonuçlanan bir sürü örgüt iftiraları, yalan ve haksızlıklar. Bundan sonrası da Avukatlık ile Adalet için devam edecek bir ömür.Her şey için Allah’a hamd olsun. Nihayette hesapların adil ve seri görüleceği ahirete yolculuk. Herkes hazır mı, biz çoktan hazırız. Biz şimdi 68 yaşında da olsak, 28 yaşında gibi inançlı, azimli ve heyecanlı, sağlıklıyız hamdolsun. Müvekkillere adalet için hizmet edeceğiz. Lakin gerçek Vekil dünyada da, ahirette de Yüce Allah. Sadece O’na kulluk ediyor ve sadece O’ndan yardım bekliyoruz. Elhamdülillah…”

Seni Gidi Kopyacı :)))