Güçlü haber kadrosu ile, en son ve güncel Siirt haberlerini, son dakika Siirt haberlerini bulabileceğiniz tarafsız Siirt haber sitesi. Siirt haber • Siirt Haberleri • Son dakika Siirt haberleri • En son Siirt Haberleri
Siirt haberleri son dakika,Yeni Siirt Haber,Siirt haber sitesi,Siirt,Yenisiirt,Yeni Siirt,Yeni Siirt Haber,
DOLAR
27,0389
EURO
28,9658
ALTIN
1.679,43
BIST
7.828,46

ESKİ ZİRAAT BANKASI YERİ GENEL MÜDÜRLÜK MASASINDA

ESKİ ZİRAAT BANKASI YERİ GENEL MÜDÜRLÜK MASASINDA
1 Kasım 2019 15:19
2.136
A+
A-

Yaklaşık 5 yıldan beri boşaltılmış eski Ziraat Bankası binasının bulunduğu alanın yıktırılarak meydana uyum sağlayacak güzel bir projenin hayata geçirilmesi planlanıyor.

Siirt Milletvekili Osman Ören sosyal medya hesapları üzerinden yaptığı açıklamada, bu konuyu Ziraat Bankası Genel Müdür Yardımcısı Peyami Ömer Özdilek ile masaya yatırdıklarını belirterek “İl merkezinde bulunan bu binanın değerlendirilmesi için yaptığımız girişimleri sürdürüyoruz. Son olarak bu konuyu bankamızın genel müdür yardımcısı Peyami Ömer Özdilek ile görüştüm. 15 Temmuz Demokrasi Meydanının yanında bulunan  bu bina ile ilgili olarak hayırlı bir proje üzerinde çalışıyoruz. İnşallah en kısa zamanda bunu sonuçlandıracağız.” Dedi.

Ziraat Bankası hizmet binasının yapılan depreme dayanıklılık testlerinden olumlu sonuç alınamaması üzerine birkaç yıl önce boşaltılmıştı.

siirt-ziraat-bankasi-binasi-genel-müdürlük-masasinda-güzel-proje-osman-ören-milletvekili-siirthaberleri-siirtsondakikahaber

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.