Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

EVİ SARAN 2 BUÇUK METRE UZUNLUĞUNDAKİ SAÇAKLAR ŞAŞIRTTI

Siirt kent merkezinde havaların

Siirt kent merkezinde havaların eksi değerlerde seyretmesi ile bir evi saran saçaklarında oluşan dev buz parçaları görenleri şaşkına çeviriyor.
Siirt kent merkezinde etkisini akşam saatlerinde daha da artıran soğuk hava hayatı olumsuz yönde etkilerken Bahçelievler Mahallesinde bulunan bir evin ön cephesindeki saçakta oluşan ve yüksekliği yaklaşık 2 buçuk metreyi bulan buz parçası görenleri hem şaşırtıyor hem de tehlike oluşturuyor.
Sabah uyandığında evinin bir bölümünü saran buz parçalarını gördüğünde gözlerine inanamadığını söyleyen ev sahibi Metin Açıkgöz, 20 yıldır ilk defa eksi 12 dereceyi gördüklerini söyledi.
Açıkgöz, “20 senedir ilk defadır böyle bir saçak görüyoruz. Gördüğünüz gibi saçakların boyu. Bu dereceye kadar gelmiş. 40 yaşındayım ilk defa böyle bir şey görüyorum. -12 derecelere kadar düşüyor geceleri. Hava buz kesiyor. Geceleri çok soğuk oluyor. Gündüz hali gördüğünüz gibi. Saçalar burada elimdeki buz parçası da burada. Hava gerçekten buz. Bu tür saçaklar tehlike de saçıyor.

Seni Gidi Kopyacı :)))