Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

GAZETECİ YAZAR AYHAN MERGEN YAZDI, “GAZZE KONUSUNDA GEVŞEMEYELİM”

Gazze’de Filistinli Müslüman kardeşlerimizin yaşadıkları değil adaleti ve insanlığı önceleyen İslam dini bir yana hiçbir dine, hatta insanlığa sığmaz.
Gazze’de Hitlerin Almanya’da yaptığı nazi zulmünü de geçti.

Gazze’de Filistinli Müslüman kardeşlerimizin

Tam bir soy kırım yaşanıyor. Ağırlıklı olarak çocuk ve kadınlar öldürülerek adeta bir millet yok edilmek isteniyor.
Maalesef büyük ölçüde İslam ülkeleri olmak dünyanın önemli bir bölümü bu drama ya seyirci kaldı ya da kıytırık tepkilerle olayı geçiştiriyorlar.
Ülke olarak en fazla tepki gösteren devletlerden biri olduk. Özellikle halkımız tepkisini çok güzel bir şekilde ortaya koydu.
Ticari hırs ve kurnazlıkları ile bilinen Yahudilerin ürünlerini boykot ederek can evinden vurdu.
Bu boykot Siirt’te de büyük karşılık bulmuştu. Boykotun gündeme geldiği dönemde bunu çok rahat bir şekilde gözlemleyebiliyorduk.Çok sayıda hemşerimiz ihtiyacı olan ürünleri satın alırken seçici davrandılar.
Ancak son zamanlarda bu zulmü sanki kanıksadık gibi. Bu kanıksama ile birlikte boykotta da gevşeme görülüyor. Halkımız da eski seçicilik kalmadı.
Buna hakkımız. Dinimiz adına yok, insanlığımız adına yok. İsrail veya başta Amerika ve Avrupa olmak üzere dünyanın dört bir yanında faaliyet gösteren Yahudi sermayeli holdinglerin ürünleri alırken gözlerimizin önüne İsrail bombardıman sonucu ölen o çocukların cansız bedenleri, yetim kalanlarında çaresiz ve medet bekleyen bakışları gelsin.
İnanıyorum ki gıda ise tutamayacak, eşya ise kullanamayacağız.

Seni Gidi Kopyacı :)))