Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

HASSA HATUN KIZ ÖĞRENCİ YURDUNDA YAŞANAN PANİK ASILSIZ ÇIKTI

Dün gece Hassa Hatun

Dün gece Hassa Hatun Kız Öğrenci yurdu binasında yaşanan paniğin sebebi aynı saatlerde bir öğrencinin bileklerini kesmesi sonucunda yaşanan panik ve koşuşturmadan dolayı çıktığı öğrenildi.
Hassa Hatun Kız Öğrenci yurt binasında yaptığımız araştırmada ve edindiğimiz bilgiye göre dün gece 00.20 sıralarında yaşanan olaydan önce kız yurdunda yaşayan bir öğrencinin bileklerini kesmesi sonucunda yaşanan panik ve koşuşturmadan dolayı yurt binasının 8. katında bulanan koridorun birinde 6 fayansın kırıldığı öğrenildi.
Bugün Hassa Hatun Kız Öğrenci yurdu binasında yaptığımız gezide binanın her hangi bir bölümünde çatlak yaşanmadığı, mermerlerin kırık olmadığını gördük. İlk defa girdiğimiz Hassa Hatun Kız Öğrenci Yurdunun 5 yıldızlı otelden farksız bir şekilde yapıldığını ve öğrencilerin çoğunun yurt binasından memnun olduğu öğrenildi.
Yurt yönetimi dün ve bugün yapmış olduğu incelemelerde herhangi bir problemin olmadığını, kırılan fayansların yaşanan koşuşturmadan dolayı kırıldığını kırılan fayansların değiştirildiğini ve duvar ve mermerlerinde herhangi bir çatlağın oluşmadığını tespit ettiler.
Sorumlu yapı denetim firması tarafından yapılan açıklamada, zemin veya duvarlarda iddia edildiği gibi bir zararın olmadığı sadece bir öğrencinin fayanslara basması sonucu şişen bir fayansın kırılmasından dolayı küçük çaplı hasar meydana geldiği belirtildi.
Yurt binasında öğrencilerin hayatını tehlikeye sokacak herhangi bir olumsuzluğun bulunmadığını belirten açıklamada öğrencilerin gönül rahatlığıyla yurtta kalabilecekleri belirtildi.

Seni Gidi Kopyacı :)))