YeniSiirt.com: Siirt'in en kapsamlı haber sitesi.Siirt Son dakika haberleri ve en güncel gelişmeler Yenisiirt.com'da.
DOLAR
20,8071
EURO
22,5425
ALTIN
1.325,07
BIST
4.959,80

HASTALARI BEZDİRDİLER!

HASTALARI BEZDİRDİLER!
A+
A-

Siirt Devlet Hastanesinde bir takımı sorunlar hasta yakınlarını çileden çıkardı.
Alınan bilgiye göre, Siirt Devlet Hastanesi acil servis ve diğer diğer ünitelere tedavi amaçlı giden hastalar karşılaştıkları manzara karşısında serzenişte bulundu.

Hastanede 6-8 asansörden sadece birinin çalıştığını aktaran hasta yakınlarının şikayeti şöyle:

“Yönetimin vurdumduymazlığı yüzünden mağdur oluyoruz. Hastanede sadece 1 asansör aktif olarak çalışıyor, bizler de katlara hastalarımızla merdivenden götürmek zorunda kalıyoruz. Hasta bekleme odalarındaki masa ve kanepeler yıpranmış. Hastanede daha öncede çalışmayan klimalar yüzünden yaşanan sorun hastaları kötü etkiliyor. Devlet Hastanesinin yöneticilerinin sorumsuz davranmalarına anlam veremiyoruz. Sanki hastane sahipsiz. İlgili mercilere şikayetlerimizi iletiyoruz.”

 

Yorumlar

  1. Siirt dedi ki:

    Sonra sahipsiz memleket dendiğinde kızıyorlar… Yazık şu hale bakın bir kişi bile bunun yanlış olduğunu yönetime iletmiyor mu? Gerçi iletse sen bizim keyfimizi kaçıyorsun diyip adamı işten atarlar… 9 Köyden değil 99 köyden kovulur..

  2. Remzi dedi ki:

    Çok yerinde bir haber evet malesef öyle dün bir ine vurmak için 2 saatten fazla bekledim yazık çok yazık güzelim memleketime yakışmıyor