Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

İHO-EBRAR, Siirt’te Ramazan coşkusunu yüzlerce aileyle paylaştı

Uluslararası yardım organizasyonu İHO-EBRAR,

Uluslararası yardım organizasyonu İHO-EBRAR, Ramazan ayı dolayısıyla Siirt’te yüzlerce aileye bin TL’lik alışveriş kartı yardımında bulundu.
Yüzlerce ihtiyaç sahibi aileye yönelik gerçekleştirdiği yardımlarla adından söz ettiren İHO-EBRAR, bu sefer de yüzlerce aileye alışveriş kartı dağıtarak onların Ramazan coşkusuna ortak oldu.
İHO-EBRAR, yıllardır süregelen geleneksel yardım faaliyetlerini Ramazan ayında da aralıksız sürdürüyor. Siirt’te yaşayan ailelerin gıda ve diğer temel ihtiyaçlarını karşılamak adına önemli bir adım atan kuruluş, bin TL değerindeki alışveriş kartlarıyla yüzlerce aileye destek oldu.
İHO-EBRAR Siirt Temsilcisi Ramazan Tokdemir, yaptığı açıklamada, “İnsani yardım anlayışımızın bir parçası olarak, Ramazan ayında da mazlumların yanında olmaya devam ediyoruz. Siirt’teki ihtiyaç sahibi ailelere yönelik gerçekleştirdiğimiz bu yardımın, onların Ramazan coşkusunu artıracağına inanıyoruz. Gönderdiğimiz alışveriş kartlarını ailelerimize bizzat teslim ederek, onların dualarını almak bizim için büyük bir mutluluk kaynağı.” dedi.
Siirt’teki maddi sıkıntılarla baş etmeye çalışan ailelerin sayısının oldukça fazla olduğunu belirten Tokdemir, “Bu vesileyle tüm hayırseverlerimizi, ihtiyaç sahibi ailelere yardım eli uzatmaya davet ediyoruz. Birlikte daha nice ailelerin yüzünü güldürebiliriz.” şeklinde konuştu.

Seni Gidi Kopyacı :)))