Güçlü haber kadrosu ile, en son ve güncel Siirt haberlerini, son dakika Siirt haberlerini bulabileceğiniz tarafsız Siirt haber sitesi. Siirt haber • Siirt Haberleri • Son dakika Siirt haberleri • En son Siirt Haberleri
Siirt haberleri son dakika,Yeni Siirt Haber,Siirt haber sitesi,Siirt,Yenisiirt,Yeni Siirt,Yeni Siirt Haber,
DOLAR
27,3022
EURO
28,8127
ALTIN
1.662,06
BIST
8.237,58

KAYMAKAM  TUNÇ ÇEVRE YOLUNDA İNCELEMELERDE BULUNDU

KAYMAKAM  TUNÇ ÇEVRE YOLUNDA İNCELEMELERDE BULUNDU
A+
A-

Baykanda 5 mahalleyi birbirine bağlayacak olan çevre yolu inşaatı devam ediyor. Kaymakam / Belediye Başkan V. Mehmet Tunç ve beraberinde ki kurum amirleri ile birlikte parke taşı döşeme çalışmaları devam eden yolda incelemelerde bulundu.

Tunç  “Yapımına başlanılan bu yol projemizde toplam olarak 23.000 m2 kilit parke taşı döşeme çalışması yapılacaktır.  İlçe merkezinin üst bölgelerinde yer alan 5 mahallemizi birbirine bağlayacak bu alanda ulaşımın mevcut hali dar ve zorlu olması sebebi ile olası bir yangın ya da doğal afet durumlarında acil müdahale edilmesini kolaylaştıracaktır. İtfaiye, ambulans, eskavatör ve benzeri araçlar ihtiyaç halinde daha kolay müdahale edebileceklerdir. Vatandaşlarımızın sağlıklı, çamurdan arındırılmış iyi yaşam koşullarına kavuşmalarını sağlamak amacıyla devletimizin her kuruşunu hizmete dönüştüreceğiz. Baykan ilçemizin üst mahalleleri birbirine bağlayacak bu projemiz vatandaşlarımıza alternatif ulaşım kolaylığı sağlanmış olacaktır. Baykan’lı hemşerilerimizin daha huzurlu ve mutlu bir şekilde yaşayabilmeleri için çalışmalarımıza vatandaş odaklı hizmetle kesintisiz devam edeceğiz. Yapılacak bu hizmetin halkımıza ve ilçemize hayırlı olmasını diliyorum” dedi.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.