Güçlü haber kadrosu ile, en son ve güncel Siirt haberlerini, son dakika Siirt haberlerini bulabileceğiniz tarafsız Siirt haber sitesi. Siirt haber • Siirt Haberleri • Son dakika Siirt haberleri • En son Siirt Haberleri
Siirt haberleri son dakika,Yeni Siirt Haber,Siirt haber sitesi,Siirt,Yenisiirt,Yeni Siirt,Yeni Siirt Haber,
DOLAR
27,0389
EURO
28,9658
ALTIN
1.679,43
BIST
7.828,46

LGBT’ye Dur De! USTTAD Derneği Başkanı Gümüş, “Bu Propagandalar Önlenmelidir”

LGBT’ye Dur De! USTTAD Derneği Başkanı Gümüş, “Bu Propagandalar Önlenmelidir”
18 Eylül 2023 09:03
40
A+
A-

LGBT ve benzer sapık akımlara dikkat çekmek ve bu tür sapkınlıkların propagandasının önlenmesini sağlamak amacıyla  İstanbul Saraçhane meydanında “ Büyük Aile Buluşması “ mitingi büyük ilgi gördü.

Mitingde yapılan konuşmalar da  bu tür akımların toplumumuzun geleceğini tehlikeye attığı ve küresel güçlerin oyunu olduğuna vurgu yapıldı.

Bazı sivil toplum örgütleri tarafından düzenlenen mitingde Türk bayrağı ve bu konuya dikkat çeken pankartlar taşındı.

Mitinge katılan sivil toplum kuruluşlarından birisi olan Uluslararası Siirt Turizm ve Tanıtım Derneği (USTTAD)Derneği Başkanı Siirtli hemşehrimiz Abdullah Gümüş bu konuda yapılan propagandalara dikkat çekerek “ Toplumsal cinsiyet eşitliği adı altında meşrulaştırılmaya ve normalmiş gibi gösterilmeye çalışılan bu tür akımlar küresel güçlerin ülkemizin geleceğini karartmayı amaçlayan birer oyunundan başka bir şey değildir. Bizde dernek olarak bu tehlikeye dikkat çekmek amacıyla düzenlenen mitinge katılım sağladık.” Dedi.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.