Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

MİLLETVEKİLİ ÖREN: “CORONAVİRÜS İLE MÜCADELE KOORDİNELİ BİR ŞEKİLDE YÜRÜTÜLÜYOR”

AK Parti Siirt Milletvekili

AK Parti Siirt Milletvekili Osman Ören İlimizde corona virüs salgını ile mücadelenin koordineli bir şekilde yürütüldüğünü belirtti.
Herkesin yapılan uyarıları dikkate alıp uygulamakla bu salgının ötesinden gelineceğini belirten Ören, İlimizde yürütülen çalışmalara değindi.
Bu çalışmalara ilişkin olarak gün boyu Vali Ali Fuat Atik, Sağlık Müdürü Dr Erol Emre Ömür ve İl Başkanı Av Ekrem Olgaçla görüştüğünü belirten Ören “İlimizde bu salgını önlemeye yönelik çalışmalar büyük bir koordinasyonla yürütülmektedir. Ben, gün boyu Valimiz sağlık müdürü ve İl başkanımızla görüşerek bu çalışmalar halkında bilgi alıyorum.İhtiyaç duyulan bütün tıbbi gereksinimleri Sağlık Bakanlığı nezdinde girişimler yaparak temin ediyor ve Siirt’e gönderilmesini sağlıyorum.Çalışmalar Siirt ve Ankara arasında sağladığımız yararlı bir koordinasyonla yürütülüyor.İnşaallah en kısa zamanda bu sorunu aşacağız.”dedi.
Ören bu sorunun daha kısa bir zamanda ve rahat bir şekilde atlatılabilmesi için herkesin yapılan uyarılara uymaya davet etti.
Ören bu mücadele emeği geçen başta sağlık personeli olmak üzere herkese teşekkür etti.
Ören, hasta olan hemşerilerimize de acil şifalar diledi.

Seni Gidi Kopyacı :)))