Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

ÖĞRETMENLER YETENEKLERİNİ SERGİLEDİLER, YEŞİLÇAM FİLMLERİ KONSERİ MEST ETTİ

Siirt’te görevli öğretmenlerden oluşan

Siirt’te görevli öğretmenlerden oluşan koronun Yeşilçam Filmlerinin müziklerinden oluşan konseri ilgiyle izlendi. Bir çok öğretmenin aileleriyle birlikte katıldığı konserde önce Yeşilçam replikleriyle filmlerden sahneler verildi ve daha sonra öğretmenler filmlerde geçen müzik parçalarını seslendirdiler. Halk Eğitim Merkezindeki konsere Cumhuriyet Başsavcısı Muhammet Yasin Başbay, İl Milli Eğitim Müdürü Deniz Edip, şube müdürleri, öğretmenler ve aileleri katıldı.

Milli Eğitim Şube Müdürü Orhan Danış ; ” Güzel bir etkinlik. Bugün öğretmenler için verildi, yarında sağlık çalışanları için icra edilecek. Pandemi sürecinde özellikle sağlık çalışanlarının büyük yorgunluk çektikleri ve zor dönem geçirdikleri için sağlık çalışanlarına da etkinlik düzenlendi. Emeği geçenlere teşekkür ederim.” Dedi.

Konseri organize eden öğretmen Simge Şahin; ” Çok güzel bir etkinlik oldu. Bu kadar kalabalık beklemiyorduk. Gerçekten çok mutlu olduk ve tüm öğretmenlerimizin bizleri izlemesi bizleri çok duygulandırdı. Organizasyonda emeği geçen herkese teşekkür ederim. ” şeklinde konuştu.

Seni Gidi Kopyacı :)))