enflasyonemeklilikötvdövizakpchpmhpsiirt haberlerisiirtsondakikasiirthaberartıyeni siirt haberlerisiuzemobs siirthaberler siirtsiirt ankara uçakçerkezköy nöbetçi eczaneson dakika haberler siirt
DOLAR
13,5575
EURO
15,3009
ALTIN
793,33
BIST
1.951,17

ÖZEL EĞİTİM MESLEK OKULUNDA ETKİNLİK, ÖĞRENCİLERE GİYSİ YARDIMI VE İKRAMLARDA BULUNULDU

ÖZEL EĞİTİM MESLEK OKULUNDA ETKİNLİK, ÖĞRENCİLERE GİYSİ YARDIMI VE İKRAMLARDA BULUNULDU

Siirt Türk Telekom Özel Eğitim Meslek Okulunda ihtiyaç sahibi engelli öğrencilere giysi dağıtımı yapıldı ve ikramlarda bulunuldu. Türk Kızılay’ı ve Aile ve Hizmetler İl Müdürlüğünün işbirliğiyle gerçekleştirilen etkinlikte 34 öğrenciye giysi ,125 öğrenciye de ikramlarda bulunuldu.

Türk Kızılay’ı Siirt Şube Başkanı Nihat Altunç;”Aile ve Sosyal Hizmetler İl Müdürlüğü ve Türk Kızılay’ı kadın komisyonumuzun beraber yürüttüğü engelsiz buluşması. Buradaki engelli kardeşlerimizi ziyaret ettik. Karınca kararınca misali Kızılay’ımızın hazırlamış olduğu giysileri elbiseleri hediye dağıttık. Amacımız buradaki engelli kardeşlerimize birlikte olduğumuzu ve  onların farkında olduğumuzu  belirtmek istedik. Emeği geçen herkese teşekkür ederim.” Dedi.

İl Milli Eğitim Müdür Yardımcısı Orhan Danışta yaptığı konuşmada” Engellilerimiz için buradayız. Aile ve Sosyal Hizmetler  il müdürlüğü ile Kızılay’ımızın düzenlemiş olduğu etkinlikle bir araya geldik. Katkılarından dolayı herkese teşekkür ederim.”

Sosyal Hizmet Merkezi Müdürlüğünde görevli sosyolog Sevda Küçükoğlu Aykaç’ta emeği geçenlere teşekkür etti. Aykaç “ Sosyal hizmet merkezinden ekonomik destek alan çocuklarımızla Türk Telekom özel okulunda eğitim alan öğrencilerimizi bir araya getirdik. Bir engelsiz buluşma etkinliği gerçekleştirdik. Bu etkinlikte çocuklarımızın hayatında bir farkındalık yaratmak istedik. Bu konuda Kızılay bizlere büyük destekler verdi. Katkılarıyla öğrencilerimize hediyeler dağıttık. Emeği geçenlere teşekkür ederiz.” Dedi.

Etkinlik öğrencilere yapılan giysi dağıtımı ve ikramlarla sona erdi.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.