ref: refs/heads/v3.0
Güçlü haber kadrosu ile, en son ve güncel Siirt haberlerini, son dakika Siirt haberlerini bulabileceğiniz tarafsız Siirt haber sitesi. Siirt haber • Siirt Haberleri • Son dakika Siirt haberleri • En son Siirt Haberleri
Siirt haberleri son dakika,Yeni Siirt Haber,Siirt haber sitesi,Siirt,Yenisiirt,Yeni Siirt,Yeni Siirt Haber,
DOLAR
28,9211
EURO
31,4748
ALTIN
1.940,44
BIST
8.026,27

POLİS EŞİNDEN ÖRNEK DAVRANIŞ

POLİS EŞİNDEN ÖRNEK DAVRANIŞ
13 Şubat 2020 10:16 | Son Güncellenme: 13 Şubat 2020 11:26
580
A+
A-

Siirt’te eşi polis memuru olarak görev yapan Sevinç Atmaca kendi başına yaptığı yardımlarla insanlarımızın birbirinden ayrılmaz bir bütün olduğunu gösteriyor.
Atmaca, çevresinden topladığı ve kendisinin sağladığı giysi, temizlik maddeleri, yiyecek ve benzeri malzemeleri yoksul ailelere ulaştırıyor.
Bu güne kadar birçok aileye yardım ulaştıran ve yüzlerini güldüren Atmaca son olarak 4 kişilik bir aileye yardım ulaştırdı. Ailenin giyim ve gıda ihtiyaçlarını karşılayan Atmaca, evin en küçüğü olan bebeğin 5 aylık bez,mama, ıslak mendil, bebe bisküvisi ve kaşık mamasını da temin etti. Ailenin çocuklarını da unutmayan ve onlara sürpriz oyuncaklar dağıtan Atmaca benzer yardım çalışmalarına devam edeceğini belirtti. Atmaca “ Benzer yardım çalışmalarını sürdürmeyi planlıyorum. Daha çok kitleye ulaşmak ve daha çok insanımızın yüzünü güldürmek istiyorum. Bu ülkenin 83 milyon insanı olarak ayrılmaz bir bütünüz. Sevinçte de tasada da ortağız. “ dedi.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.