Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

‘Siirt 1. Ulusal “Foto Safari yarışması başladı

Siirt 1’nci Foto safarisi

Siirt 1’nci Foto safarisi başladı. Üç gün sürecek olan foto safaride Siirt’in tarihi eserleri ve doğal güzellikleri çekilecek. Etkinlik kapsamında çekilecek fotoğraflar arasında da ödüllü fotoğraf yarışması düzenlendi.

Siirt valiliği himayelerinde ‘Siirt 1. Ulusal “Foto Safari etkinliği Basın Lansman Toplantısı, Vali/Belediye Başkan V. Osman Hacıbektaşoğlu’nun başkanlığında Gazeteci/ belgesel yapımcısı hemşehrimiz Coşkun Aral ve Jüri üyelerinin katılımı ile Kızlar tepesi parkı Sosyal tesislerinde yapıldı.

Vali Osman Hacıbektaşoğlu burada yaptığı konuşma da ilimizin doğal güzellikleri, tarihi ve kültürel zenginlikleri üzerinde durdu ve yapmayı planladıkları çalışmaları anlattı. Siirt’in yeniden keşfedilmesi gerektiğini belirten Vali Hacıbektaşoğlu herkesi bu alanda çalışmaya ve Siirt yeniden keşfetmeye davet etti.

Yarışmaya katılacak fotoğraflar aralarında genel yayın yönetmenimiz Ayhan Mergen’in de bulunduğu ülkemizin önde gelen fotoğraf sanatçısı ve gazeteciden oluşan bir jüri tarafından değerlendirilecek.

Yarışmanın seçici kurulu şöyle; Demirören Görsel Medya Direktörü Bünyamin Aygün, Fotoğraf editörü Murat Gür,  Fotoğraf Sanatçısı Erol DOĞANER,  Gazeteci Trt Gece Haberleri Sunucusu Fuat KOZLUKLU, Fotoğrafçı Editör Ömer Serkan BAKIR, Gazeteci Yazar Ayhan MERGEN, Fotoğrafçı Tanin HELVACI

Seni Gidi Kopyacı :)))