Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

Siirt Ak Parti Belediye Başkan Adayı Olgaç, Siirt’e Yenilik Getirecek Projelerini Tanıttı

31 martta yapılacak olan

31 martta yapılacak olan yerel yönetimler seçiminde AK Parti Belediye Başkan adayı olarak girecek olan Av. Ekrem Olgaç düzenlediği bir toplantıda seçildiği takdirde uygulamaya koyacağı projeleri tanıttı.

Milli Eğitim Müdürlüğü konferans salonunda düzenlenen toplantı İl Başkanı Av. Bahri Caner Özturan ve milletvekili Mervan Gülün konuşmaları ile başladı.

Daha sonra söz alan Olgaç “ Bu memleketin bir evladı olarak ona hizmet etmek ve sorunlarını çözmek için yola çıktım. Siirt’in sorunlarını mahalle mahalle, sokak sokak biliyorum. Katılımcı bir yönetim anlayışı ile bu sorunları çözmek için çaba harcayacağım. Siirt’i mutlu insanların yaşadığı bir memleket haline getireceğiz.” Dedi.

Olgaç daha sonra kadınlara, çocuklara, gençlere, yaşlı ve özel bireylere yönelik projelerini sinevizyon desteği ile tanıttı.

Olgaç’ın tanıttığı projeler arasında en önemli proje, sosyal ve spor alanları dahil bir çok üniteden oluşan yaşam vadisi projesi oldu.

1467 353 metre kare büyüklüğünde ki bu oyun alanları ve yürüyüş yolları da yer alacak.

İmar konusunda dikey mimariden yatay mimariye geçilecek. Cas evler korunacak. 6 mahalle de kentsel dönüşüm projesi uygulanacak. Sosyal konut projesi hayata geçirilecek.

Emekliler ve yaşlılar için merkez oluşturulacak. İhtiyaç sahibi emeklilere aylık 2 bin TL destek verilecek.

Asfalt plenti beton parke imalatı yapılacak. Yol çalışmaları belediyenin iş gücü ile gerçekleştirilecek. Toplantıya ilçe belediye başkan adayları, partililer ve STK ile BBP ve MHP İl başkanları katıldı.

Seni Gidi Kopyacı :)))