Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

Siirt AK Parti’nin Kadınlar Günü Etkinliğine Yüzlerce Kadın Katıldı

AK Parti Kadın Kolları

AK Parti Kadın Kolları Başkanlığı tarafından düzenlenen 8 Mart Dünya Kadınlar Günü etkinliğine yüzlerce kadın katıldı. Bir düğün salonunda düzenlenen 8 Mart Dünya Kadınlar Günü etkinliğinde konuşan AK Parti Siirt Belediye Başkan Adayı Ekrem Olğaç, kadınların yeryüzünün en değerli varlıkları olduğunu söyledi.

Kadınlara yönelik önemli projelerinin olduğunu ve bunu seçimi kazanmaları durumunda 1 Nisan itibariyle hemen hayata geçirmeye başlayacaklarını söyleyen Başkan Adayı Avukat Ekrem Olğaç, “Kadınlarımızın sıkıntılarını çok iyi biliyoruz. Aile ekonomilerine katkı amacıyla ürettikleri el emeği göz nuru ürünleri satın alacağız ve onlara katkıda bulunacağız. Kadın taziye evleri kuracağız. Kadınlarımızın daha rahat yaşam sürmesi için elimizden gelen her şeyi yapacağız. Çünkü onlar bizim en değerlilerimiz.” İfadelerini kullandı.

AK Parti Kadın Kolları Başkanı Avukat Betül Tuğba Mavi de etkinliğe yoğun katılım sağlayan tüm kadınlara teşekkür ederek, Ekrem Olğaç’a destek istedi. Programa, AK Parti Siirt Belediye Başkan Adayı Ekrem Olğaç, AK Parti Siirt İl Başkanı Avukat Bahri Caner Özturan ve çok sayıda kadınlar katıldı.

Seni Gidi Kopyacı :)))