SİİRT BELEDİYESİNDEN TOPLU TAŞIMA ARAÇLARINA MASKE İLE DEZENFEKTAN DESTEĞİ

SİİRT BELEDİYESİNDEN TOPLU TAŞIMA ARAÇLARINA MASKE İLE DEZENFEKTAN DESTEĞİ
28 Temmuz 2021 15:54 | Son Güncellenme: 23 Eylül 2021 14:36
748
A+
A-

Siirt Belediyesi, toplu taşım aracı kullanan vatandaşlara maske ve dezenfektan desteği sağlıyor.

Siirt Belediyesi kovid-19 salgınıyla mücadele kapsamında vatandaşların sağlığını korumak, virüsün vatandaşlar arasında yayılım hızını azaltmak, amacıyla toplu taşımayı kullanmak zorunda olan ve maskesi olmayan vatandaşlara  maske ve el dezenfektanı bugün itibariyle dağıtılmaya başlandı.

SAĞLIK ÇALIŞANLARINA ÜCRETSİZ ULAŞIM DESTEĞİ

Siirt Belediyesi Ulaştırma Müdürlüğü salgına karşı en ön safta mücadele eden sağlık kurumu çalışanları ile eczacılara yönelik ulaşım desteğini 30 Ağustos’a kadar devam ettirme kararı aldı.

Salgınla mücadele sürecinde büyük fedakârlık gösteren sağlık çalışanlarımız ile eczacılarımız Belediyemize bağlı toplu taşıma araçlarını 30 Ağustos’a kadar ücretsiz kullanmaya devam edeceklerdir.

Kovid-19’a karşı canları pahasına büyük bir gayret ve emekle mücadele eden tüm sağlık çalışanlarımıza ve eczacılarımıza teşekkür ederiz.

SİİRT BELEDİYESİ HES KODU UYGULAMASINI BAŞLATTI

Siirt Belediyesi koronavirüs salgını ile mücadele kapsamında Belediye Hizmet binasına ve tüm eklentilerinde HES kodu ile giriş uygulamasına başlandı. Mesai saatinin başlaması ile birlikte tüm personel ve vatandaşlar mobil uygulama üzerinden HES kodlarını sorgulatarak, giriş yapabileceklerdir.

 

 

 

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.