ref: refs/heads/v3.0
Güçlü haber kadrosu ile, en son ve güncel Siirt haberlerini, son dakika Siirt haberlerini bulabileceğiniz tarafsız Siirt haber sitesi. Siirt haber • Siirt Haberleri • Son dakika Siirt haberleri • En son Siirt Haberleri
Siirt haberleri son dakika,Yeni Siirt Haber,Siirt haber sitesi,Siirt,Yenisiirt,Yeni Siirt,Yeni Siirt Haber,
DOLAR
28,9058
EURO
31,4843
ALTIN
1.972,06
BIST
8.026,27

SİİRT İHH’DAN İDLİB İÇİN ACİL YARDIM ÇAĞRISI

SİİRT İHH’DAN İDLİB İÇİN ACİL YARDIM ÇAĞRISI
A+
A-

Suriye’nin İdlib ilinin güney kırsalından bombardıman nedeniyle Türkiye-Suriye sınırındaki bölgelere doğru göç eden sivillere yönelik Siirt İHH İnsani Yardım Vakfı Acil Yardım kampanyası başlattı.

Siirt İHH İnsani Yardım Vakfı Başkanı M. Metin Yardım, yaptığı açıklamada, son bir haftada İdlib’in güneyinden kuzeyine doğru göç etmek zorunda kalan sivillerin sayısının 200 bini aştığını söyledi.

“Gözümüzün önünde gerçekleşen bu drama sessiz kalamayacaklarını belirten Yardım, çocukların soğuktan donarak öldüğü, ailelerin bu kış soğuğunda dışarıda sabahladığı bir durumda kendi sıcak evlerimizde sessizce oturup bekleyemeyeceğimizi bu duruma elimizden geldiğince 1 tl dahi olsa katkı sunmamız gerektiğini belirten Yardım, tüm Siirt’li kardeşlerimizi daha önceden Halep’te nasıl bir duyarlılık ve cömertlik sergiledilerse şimdi de İdlib için bu duyarlılığın oluşması noktasında çağrıda bulundu.

Yardımları ulaştırmak için gerek Dernek binamıza gelerek gerekse Banka hesaplarından ulaşabileceklerini belirtti.

TLF: 0551 243 9856
Albaraka Hesap No Siirt İHH
Iban TR31 0020 3000 0767 2777 0000 01

İH

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.