Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

Siirt Jandarması Vatandaşı Yalnız Bırakmıyor

Bu haberin fotoğrafı yok

Siirt İl Jandarma Komutanlığı ekipleri, vatandaşların sağlığı için destek vermeye devam ediyor.
Siirt’te Yeni tip koronavirüs (Kovid-19) tedbirleri kapsamında ihtiyaç sahiplerine verilecek olan bin liralık sosyal yardım desteği paraları, jandarma ekipleri tarafından ailelere dağıtılıyor.
İl Jandarma Komutanlığı görevlileri, Kovid-19 önlemleri nedeniyle sokağa çıkmaları kısıtlanan 65 yaş ve üstü vatandaşlar, kronik rahatsızlığı bulunanlar ile bin lira sosyal yardım desteği alacak vatandaşların maaş, yiyecek, temizlik, ilaç gibi tüm ihtiyaçlarını gidermek için kırsal kesim başta olmak üzere sorumluluk alanında yoğun çaba gösteriyor.
Bu çerçevede jandarmanın 156 numaralı ihbar hattına gelen ihbarları değerlendiren Jandarma ekipleri, vatandaşların ihtiyaçlarını alıp evlerine kadar götürerek kendilerine destek oluyor.
Sosyal yardım parasını alan vatandaşlar jandarma ekiplerine teşekkür ederken, uygulamadan dolayı memnun olduklarını belirtti.
Yeni tip koronavirüs (Kovid-19) salgını nedeniyle kamu bankaları, ATM’ler, PTT Şubesi önlerinde yoğunluk oluşmaması için 6 bin 631 aileye ödemeleri evlerinde yapılacak.

Seni Gidi Kopyacı :)))