Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

Siirt Müftülüğü, minikler ve annelerini buluşturdu

Siirt İl Müftülüğüne bağlı Kudüs Darüsselam 4-6 Yaş Grubu Kur’an Kurslarında “Anneler Günü” dolayısıyla etkinlikler düzenlendi.

Siirt İl Müftülüğüne bağlı

Siirt İl Müftülüğüne bağlı Kudüs Darüsselam 4-6 Yaş Grubu Kur’an Kurslarında eğitim gören öğrenciler “Anneler Günü”nü çeşitli etkinliklerle kutladı.

Kurs Yönetici, öğretmen ve minikleri tarafından, anneleri için hazırlanan sürpriz etkinlikte, güne özel anneleri için masalara donatılan çiçekler, annelerine verilen sürpriz hediye ve skeçler ile dolu bir program yapıldı. Güne özel öğrenci ve ailere ayrıca bahçede ikram verildi.

“Bir gün değil, bir ömür minnettarız”

Siirt İl Müftüsü Şakir Pinal’ın katıldığı programda yaptığı selamlama konuşmasında, anneleri bir gün değil, onlara bir ömür minnettar olduklarını söyledi.

Müftü Pinal, “Bizim kültürümüzde, anneye olan saygıyı, anneye olan hürmeti bir günle sınırlandırmamız mümkün değil. Biz müminler, bütün günleri annelerimize tahsis etmemiz gerekiyor. Bütün yıllar annelere harcansa bu onlar için azdır. Annelerimiz bütün zamanlarımıza layık kimselerdir. Bu duygularla, başta şehit ve gazi annelerimiz olmak üzere cennetle müjdelenen, baş tacımız, en değerli varlığımız annelerimizden ahirete göçmüş olanlara rahmet diliyorum.” dedi.

Seni Gidi Kopyacı :)))