Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

Siirt Sevdalısı Batuhan Ersoy’a Önemli Görevler

2024 Türkiye Yerel Seçimleri’nde

2024 Türkiye Yerel Seçimleri’nde Cumhuriyet Halk Partisi’nden İstanbul Kadıköy Belediye Meclis Üyesi seçilen Siirt sevdalısı Avukat Batuhan Ersoy, İstanbul Büyükşehir Belediyesi Meclis Üyesi de seçildi. Türkiye Hentbol Federasyonu Disiplin Kurulu Başkanvekili Ersoy, hem Kadıköy’de hem İstanbul’da önemli komisyonlara seçildi.

2024 Türkiye Yerel Seçimleri’nde Cumhuriyet Halk Partisi’nden İstanbul Kadıköy Belediye Meclis Üyesi seçilen Avukat Batuhan Ersoy, İstanbul Büyükşehir Belediyesi Meclis Üyesi de seçildi. Aslen Kastamonulu olan 29 yaşındaki Batuhan Ersoy’a hem Kadıköy Belediyesi’nin hem de İstanbul Büyükşehir Belediyesi’nin önemli ve kritik pozisyonlarında görev aldı.
Kadıköy Belediyesi Hukuk Komisyonu, Gençlik Spor Komisyonu, AB ve Dış İlişkiler Komisyonlarına seçilen Batuhan Ersoy; İstanbul Büyükşehir Belediyesi’nde ise Hukuk Komisyonu’na seçildi.

Batuhan Ersoy, İstanbul Büyükşehir Belediyesi meclis toplantısının ardından şu açıklamayı yaptı: “Yeni dönemin ilk İstanbul Büyükşehir Belediyesi meclis toplantısını bugün gerçekleştirdik. Cumhuriyet Halk Partisi grubunun tüm önerilerinin en az oy çokluğu ile kabul edildiği yeni dönem ilk toplantımızda, Hukuk Komisyonu’nda partimizi temsil etme görevi de tarafıma verildi. Yeni dönem ve ilk meclis kararlarımız tüm İstanbullulara hayırlı olsun.”

Seni Gidi Kopyacı :)))