Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

SİİRT TİLLO İLÇESİ, ANTALYA ELMALI İLÇESİ KARDEŞLİĞİ GÜÇLENİYOR

TİLLODAN BİR HEYET ANTALYAYI

TİLLODAN BİR HEYET ANTALYAYI ZİYARET ETTİ

Antalya Valiliği tarafından hayata geçirilen ‘’Gelin Kardeş Olalım Projesi’’ Kapsamında Tillo Kaymakamlığı bünyesinde Tillo İlçe Tarım ve Orman Müdürlüğü teknik heyeti  Antalya ili ve Elmalı ilçesine teknik gezi düzenlendi.

Gezi kapsamda Elmalı Kaymakamlığı, Antalya İl Tarım ve Orman Müdürlüğü, Elmalı İlçe Tarım ve Orman Müdürlüğü ziyaretleri gerçekleştirildi.

Çalışma grubu ve sektör toplantılarına katılan teknik heyeti, sırasıyla Örtüaltı (Topraklı-Topraksız) Sebze Yetiştiriciliği, Turunçgil Yetiştiriciliği, Süs Bitkileri Yetiştiriciliği, Elma ve Bağ Yetiştiriciliği alanları ile Tarıma Dayalı Yaş Meyve-Sebze Sanayi İşletmeleri gezilerek tecrübe, bilgi ve teknoloji transferi sağlandı.

Ardından Elmalı Kaymakamı  Harun KAZEZ’i makamında ziyaret eden Heyetimiz İlçemizde yapılan tarımsal faaliyetler ile ilgili brifing vererek ilçemizin yöresel ürünlerini takdim etti.

‘’Gelin Kardeş Olalım Projesi’’ kapsamında yapılan teknik geziye Tillo Tarım ve Orman İlçe Müdürü Resul EREN ve teknik elemanlar katıldı.

Seni Gidi Kopyacı :)))