enflasyonemeklilikötvdövizakpchpmhpsiirt haberlerisiirtsondakikasiirthaberartıyeni siirt haberlerisiuzemobs siirthaberler siirtsiirt ankara uçakçerkezköy nöbetçi eczaneson dakika haberler siirt
DOLAR
8,8530
EURO
10,3629
ALTIN
499,02
BIST
1.382

Siirt Vali Yardımcıları

Siirt Vali Yardımcıları

Siirt Vali Yardımcısı Fatih KURT

1990 yılında İstanbul ili Üsküdar ilçesinde doğdu. İlk ve orta öğrenimini İstanbul’da tamamladıktan sonra 2008 yılında girdiği Abant İzzet Baysal Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi Kamu Yönetimi bölümünden 2013 yılında mezun oldu.

2016 yılında TÜBİTAK Marmara Araştırma Merkezi İdari ve Mali İşler Başkanlığında Uzman Yardımcısı olarak kamu görevine başladı. Bu görevini 2 yıl devam ettirdikten sonra 2018 yılında Düzce Kaymakam Adayı olarak Mülki İdare Amirliği mesleğine intisap etti. Düzce ilinde Valilik stajını, Düzce ili Gümüşova ilçesinde Kaymakam Refikliği stajını tamamladıktan sonra Sakarya ili Ferizli ilçesinde dört ay, Bursa ili Keles ilçesinde iki ay ve son olarak Bilecik ili Pazaryeri ilçesinde yedi ay süre ile Kaymakam vekilliği görevlerinde bulundu. Bakanlık merkez stajı kapsamında Ankara’daki yabancı dil kursunu tamamladıktan sonra bilgi ve deneyimini arttırmak üzere altı ay süre ile İngiltere‘nin Cambridge şehrinde Anglia Ruskin Üniversitesi’nde eğitim gördü.

Kurt, 20.08.2021 tarihinde Resmi Gazete’de yayınlanan atama kararnamesi ile Siirt Vali Yardımcılığı görevine atanmıştır.

Siirt Vali Yardımcısı Samet ÖZTÜRK

1992 Yılında Yozgat’ın Sarıkaya ilçesinde dünyaya gelmiştir. İlk ve orta öğrenimini Bursa’da tamamladıktan sonra 2010 yılında girdiği Gazi Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi Kamu Yönetimi bölümünden 2014 yılında mezun oldu.
2016 yılında İçişleri Uzman Yardımcısı olarak İçişleri Bakanlığında çalışmaya başladı. Bu görevini 2 yıl devam ettirdikten sonra 2018 yılında Yozgat Kaymakam Adayı olarak  Mülki İdare Amirliği mesleğine intisap etti. Yozgat ilinde Valilik stajını, Bursa ili Gürsu İlçesinde Kaymakam Refikliği stajını tamamladıktan sonra Balıkesir ili Sındırgı ilçesinde Kaymakam Vekilliği görevinde bulundu. 06.09.2018 Tarihli Bakanlık Makamının onayı ile Eskişehir ili Beylikova ilçesindeki görevine başlamıştır. Öztürk, 20.08.2021 tarihinde Resmi Gazete’de yayınlanan atama kararnamesi ile Siirt Vali Yardımcılığı görevine asaleten atanmıştır.
Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.