Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

Siirt Valisi Dr. Kemal Kızılkaya’nın Gaziler Günü Kutlama Mesajı

Siirt Valisi  Dr. Kemal

Siirt Valisi  Dr. Kemal Kızılkaya, ’19 Eylül Gaziler Günü’ Dolayısıyla Mesaj Yayınladı.

Vali Kızılkaya Mesajında Şu İfadelere Yer Verdi;

“Türkiye Büyük Millet Meclisi tarafından Cumhuriyetimizin kurucusu büyük önder Gazi Mustafa Kemal Atatürk’e ‘Gazilik’ Unvanı ile Mareşal Rütbesinin verilişinin 102’nci yıl dönümünü ve ‘Gaziler Günü’nü kutlamanın gururunu yaşıyoruz.

Gazilerimiz, şanlı tarihimizin yaşayan birer abideleri, Türk vatanseverliğinin, ölümsüz kahramanlarıdır.

Ülkemizin bölünmez bütünlüğü, halkımızın birlik ve beraberliği, huzuru ve esenliği için göğsünü siper etmiş ve bunun nişanını gururla taşıyan gazilerimiz daima gurur kaynağımız olmuşlardır.

Gazilerimiz ve aziz şehitlerimizin yakınları milletimize tevdi edilmiş en kıymetli emanetler olduğu inancıyla, Devletimizin tüm kurum ve kuruluşları tüm imkânlarıyla şehit ve gazi ailelerimizin yanlarında olmaya devam edecektir.

Gazilerimizin aziz hatırasını ilelebet yaşatacağız. Bize miras bıraktıkları mukaddes vatan topraklarını birlik ve beraberlik içinde koruyarak, ülkemizi elbirliğiyle daha da güçlendireceğiz.

Bu duygularla, başta Cumhuriyetimizin kurucusu Gazi Mustafa Kemal Atatürk ve silah arkadaşlarını, kanlarıyla canlarıyla bu toprakları vatan kılan aziz şehitlerimizi ve aramızdan ayrılan kahraman gazilerimizi rahmet, minnet ve saygıyla anıyorum.”

Dr. Kemal KIZILKAYA
Vali

Seni Gidi Kopyacı :)))