Güçlü haber kadrosu ile, en son ve güncel Siirt haberlerini, son dakika Siirt haberlerini bulabileceğiniz tarafsız Siirt haber sitesi. Siirt haber • Siirt Haberleri • Son dakika Siirt haberleri • En son Siirt Haberleri
Siirt haberleri son dakika,Yeni Siirt Haber,Siirt haber sitesi,Siirt,Yenisiirt,Yeni Siirt,Yeni Siirt Haber,
DOLAR
27,0159
EURO
28,7946
ALTIN
1.672,88
BIST
7.719,82

Siirt Valisi’ne Ahilik Haftası Ziyareti

Siirt Valisi’ne Ahilik Haftası Ziyareti
18 Eylül 2023 13:38
68
A+
A-

Siirt Valisi ve Belediye Başkan Vekili Dr. Kemal Kızılkaya, bu yıl 36. düzenlenen Ahilik Haftası kutlamaları çerçevesinde Kutlama Heyetini kabul etti.

İlimizde 18-24 Eylül tarihleri arasında kutlanacak olan Ahilik Kültürü Haftası kutlamaları hakkında Vali Kızılkaya’ya bilgiler veren Esnaf ve Sanatkârlar Odası Başkanı Cemal Koyuncu, esnaf ve sanatkârlara vermiş olduğu destekten dolayı Vali Kızılkaya’ya teşekkür etti.

Ziyaretlerinden dolayı kutlama heyetine teşekkür eden Vali Dr. Kızılkaya, ‘Ahiliğin; dürüstlük, sevgi, dostluk, dayanışma ve kardeşliğin sembolü’ olduğunu belirtti.

Konuşmanın ardından Vali Kızılkaya, yılın kalfası seçilen İbrahim Olsun ‘a şed kuşattı.

Ahilik Haftasını Kutlayan Vali Dr. Kızılkaya, yılın ahisi seçilen Vadullah İşçi, Kalfa seçilen İbrahim Olsun ve Çırak seçilen İzel Borak’a ödül ve plaketlerini takdim etti.

Ziyaret, çekilen hatıra fotoğraf ile sona erdi.

Valilik Makamında gerçekleşen ziyarete; Siirt Esnaf Sanatkâr Odalar Birliği Başkanı Cemal Koyuncu, Ticaret İl Müdürü Ramazan Bozkurt, Esnaf ve Sanatkârlar Kredi ve Kefalet Kooperatif Başkanı Nihat Tav ve Kurtalan Esnaf ve Sanatkârlar Kredi Kefalet Kooperatifi ve Diyarbakır Bölge Başkanı Ekrem KARATAŞ ile oda başkanları katıldı.

Ahilik Haftası etkinlikleri hafta boyunca devam edecek.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.