Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

Siirt Valisi’ne Ahilik Haftası Ziyareti

Siirt Valisi ve Belediye

Siirt Valisi ve Belediye Başkan Vekili Dr. Kemal Kızılkaya, bu yıl 36. düzenlenen Ahilik Haftası kutlamaları çerçevesinde Kutlama Heyetini kabul etti.

İlimizde 18-24 Eylül tarihleri arasında kutlanacak olan Ahilik Kültürü Haftası kutlamaları hakkında Vali Kızılkaya’ya bilgiler veren Esnaf ve Sanatkârlar Odası Başkanı Cemal Koyuncu, esnaf ve sanatkârlara vermiş olduğu destekten dolayı Vali Kızılkaya’ya teşekkür etti.

Ziyaretlerinden dolayı kutlama heyetine teşekkür eden Vali Dr. Kızılkaya, ‘Ahiliğin; dürüstlük, sevgi, dostluk, dayanışma ve kardeşliğin sembolü’ olduğunu belirtti.

Konuşmanın ardından Vali Kızılkaya, yılın kalfası seçilen İbrahim Olsun ‘a şed kuşattı.

Ahilik Haftasını Kutlayan Vali Dr. Kızılkaya, yılın ahisi seçilen Vadullah İşçi, Kalfa seçilen İbrahim Olsun ve Çırak seçilen İzel Borak’a ödül ve plaketlerini takdim etti.

Ziyaret, çekilen hatıra fotoğraf ile sona erdi.

Valilik Makamında gerçekleşen ziyarete; Siirt Esnaf Sanatkâr Odalar Birliği Başkanı Cemal Koyuncu, Ticaret İl Müdürü Ramazan Bozkurt, Esnaf ve Sanatkârlar Kredi ve Kefalet Kooperatif Başkanı Nihat Tav ve Kurtalan Esnaf ve Sanatkârlar Kredi Kefalet Kooperatifi ve Diyarbakır Bölge Başkanı Ekrem KARATAŞ ile oda başkanları katıldı.

Ahilik Haftası etkinlikleri hafta boyunca devam edecek.

Seni Gidi Kopyacı :)))