Güçlü haber kadrosu ile, en son ve güncel Siirt haberlerini, son dakika Siirt haberlerini bulabileceğiniz tarafsız Siirt haber sitesi. Siirt haber • Siirt Haberleri • Son dakika Siirt haberleri • En son Siirt Haberleri
Siirt haberleri son dakika,Yeni Siirt Haber,Siirt haber sitesi,Siirt,Yenisiirt,Yeni Siirt,Yeni Siirt Haber,
DOLAR
EURO
ALTIN
BIST

Siirt’in İstekleri Adalet Bakanı Tunç’a İletildi! İnşaatı Yarım Kalan Siirt Cezaevi Projesi de İletildi

Siirt’in İstekleri Adalet Bakanı Tunç’a İletildi! İnşaatı Yarım Kalan Siirt Cezaevi Projesi de İletildi
7 Temmuz 2023 23:34
166
A+
A-

Siirt’te adli yargının yürütülmesi sırasında karşılaşılan sorunlar ve bu hizmetlerin daha sağlıklı bir şekilde verilebilmesi için gerekli olan bina ihtiyaçları Adalet Bakanı Yılmaz Tunç ‘a iletildi.

Türkiye Barolar Birliği Yönetim Kurulu üyesi ve Siirt Barosu eski Başkanı Av. Nizam Dilek ve Baro Başkanı Av. Muhammet Alptekin’le birlikte Adalet Bakanı Tunç’a inşaatı yarım kalan Siirt Ceza ve İnfaz Kurumunun durumu ile Kurtalan ilçemizde ihtiyaç duyulan adliye binası hakkında bilgi verildi.

Av. Dilek konuyla ilgili olarak sosyal medya hesapları üzerinden yaptığı açıklamada şöyle dedi “Baroların ve Meslektaşlarımızın sorunlarının ve çözüm önerilerinin konuşulduğu toplantıda Siirt Cezaevi ve İnfaz Kurumunun yarım kalan inşaatının bir an önce bitirilmesi ve Kurtalan ilçemizde Adliye Binasının yapılması için Siirt Baro başkanımız Av. Muhammed ALPTEKIN ile birlikte  Adalet Bakanımız bilgilendirilmiş ve talepler  iletilmiştir.”

Yorumlar

  1. zeliha dedi ki:

    öncelikle merhaba benim esim suan ceza evin de onun gorusune gidemiyorum maddi acisindan da yollarin uzun olmasindada kizimla birlikte uzun yolculuk yapamiyorum lütfen bu ceza evini yapsınlar