Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

Siirtli Cenk Çelik’i vuran şahıs Edirne’de yakalandı

Asayiş Şube Müdürlüğü Cinayet

Asayiş Şube Müdürlüğü Cinayet Ofis Amirliği grupları, 17 Eylül Cumartesi günü Atatürk Mahallesi Çavuşbaşı Caddesi’nde Siirtli Cenk Çelik’in başından silahla yaralanmasına ait çalışma başlattı.
Yapılan araştırmada, Çelik’i başından silahla vurduktan sonra olay yerinden kaçan şüphelinin, kaçış güzergahında, evvel olayda kullandığı silahı çöp kutusuna attığı, daha sonra da elbisesini değiştirebilmek maksadıyla üst üste giydiği iki pantolondan birini çıkartıp attığı ortaya çıktı.
Bulunan pantolonun cebinden çıkan kart üzerinden şüphelinin kaldığı oteli belirleyen polis, kaçan zanlının Özgür B. (19) olduğunu tespit etti.
Çalışmalarını derinleştiren polis, Özgür B’nin olayı gerçekleştirdikten sonra bir taksiye binerek Edirne’ye kadar gittiğini, buradan da yurt dışına kaçmak için birtakım şüphelilerle irtibata geçtiğini belirledi. Bunun üzerine harekete geçen polis zanlıyı gözaltına aldı.

ADANA’DAKİ CİNAYETTEN ARANIYORDU

İstanbul Asayiş Şube Müdürlüğüne getirilen zanlı Özgür B’nin, 2 Ağustos’ta Adana’da gerçekleşen ve Ergün Opçin’in, motosikletli iki kişi tarafından öldürüldüğü olayda motosikleti süren kişi olduğu, bu nedenle hakkında yakalama kararı bulunduğu ortaya çıktı.

Özgür B’nin, Adana’da bir cürüm örgütüyle kontağı olduğu ve İstanbul’a Cenk Çelik’in öldürülmesi hedefiyle gönderildiği ihtimali üzerinde duran polisin, araştırmayı bu tarafta derinleştirdiği öğrenildi.

Cinayet Ofis Amirliğindeki sözünde hakkındaki suçlamaları kabul etmeyen zanlı, buradaki süreçlerinin tamamlanmasının akabinde adliyeye sevk edildi.

Seni Gidi Kopyacı :)))