Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

SİİRTLİ SPORCU ŞİRİN AŞKARA U15 KADINLAR GÜREŞ AVRUPA 3’NCÜSÜ OLDU

Siirtli sporcu Şirin Aşkara’dan büyük başarı. Sporcumuz Şirin Aşkara Yunanistan’ın Loutraki şehrinde düzenlenen U15 Kadınlar Güreş Avrupa Şampiyonasında 33 Kg’da Avrupa 3. Sü oldu.

Siirtli sporcu Şirin Aşkara’dan

Siirt Gençlik ve Spor İl Müdürü Hayati Kısacık Büyük başarıya imza atan sporcumuz Şirin Aşkara’yı ve antrenörü Pınar Ünal’ı makamında ağırlayarak kendisini ve antrenörünü tebrik ederek altın ve hediyelerle ödüllendirdi. İl Müdürü Kısacık, sporcumuz Şirin Aşkara’nın büyük bir başarıya imza atarak Avrupa üçüncüsü olması, Siirt gençliğinin Güreş alanındaki potansiyelini bir kez daha ortaya koymuştur. Sporcumuzun bu başarısı, Siirt’in genç ve yetenekli sporcularının uluslararası arenada da başarılı olabileceğini göstermiştir. Sporcumuzu bu önemli başarısından dolayı kutlar ve gelecek yıllarda daha büyük başarılar elde etmesi için desteklerimizi sürdüreceğimizi belirtmek isterim. dedi.
Ziyarette Spor Şube Müdürü Levent Obuz, Personel ve Tahakkuk Şube Müdürü Ramazan Şahin, Sporcu Eğitim Merkezi Müdürü A. Aziz Savuk, Beden Eğitim Öğretmeni Abdullah Dildirim hazır bulundu.
Biz de Şirin Aşkara’yı tebrik ediyor, başarılarının devamını diliyoruz. Siirt’in yetenekli sporcularıyla daha nice başarılar elde edeceğine inanıyoruz.

Seni Gidi Kopyacı :)))