Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

SİİRTLİLER WİN WİN KAMPANYASINDA

SİİRTLİLER FENERBAHÇE KULUBÜNDE Fener
SİİRTLİLER FENERBAHÇE KULUBÜNDE

Fenerbahçe’nin mali bağımsızlığına kavuşmak için atılan en önemli adımlardan biri olarak Nisan ayında başlatılan ve devam eden Fener Ol kampanyası kapsamında hayata geçirilen WinWin projesinde Futbol A Takımımız ile maç yapma hakkı kazanan talihliler ödüllerine kavuştu.

Can Bartu Tesislerimizde gerçekleşen mücadelede altı talihli Fenerbahçe Futbol A Takım oyuncularına karşı mücadele etti. Karşılaşmanın hakemi Damien Comolli olurken, Fenerbahçeli futbolcular WinWin takımı karşısında maçtan 9-2 galip ayrıldı.

Fenerbahçe sahaya Abdullah Yiğiter, Adil Rami, Sadık Çiftpınar, Okan Turp, Luiz Gustavo, Jailson ve Mevlüt Erdinç ile çıktı. WinWin takımında ise Fenerbahçe Futbol A Takımı’ndan Oytun Özdoğan geçerken Canku Bulak, İsmail Yüksel, Emre Can Öztürk, Özkan Demir, Efe Özdemir ve Mehmet Öcal sahaya çıktı. İkinci yarıda ise Efe Özdemir yerini ikizi Ege Özdemir’e bıraktı.

Karşılaşmayı izleyen Fenerbahçe Yönetim Kurulu Üyeleri Mustafa Kemal Danabaş, Simla Türker Bayazıt, Ömer Okan, Alper Pirşen ve Selahattin Baki maçın ardından talihlilere birer plaket takdim ettiler.

Ayrıca WinWin kampanyası kapsamında futbolcularımızla challenge kazanan taraftarımız Nezahat Çakan, Gustavo ve Jailson’a meydan okudu. Siirt’ten gelen taraftarımız, futbolcularımıza karşı topu üst direğe vurmaya çalıştı.

Yöneticilerimiz de talihlimiz Nezahat Çakan’a destekleri için teşekkür etti.

 

Seni Gidi Kopyacı :)))