Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

SİİRT’TE İNTERNET KESİNTİSİ

Siirt’te internet kesintisi yaşanıyor.

Siirt’te internet kesintisi yaşanıyor. Sabah saat 10.00 saatlerinde başlayan kesinti ara ara devam ediyor. Kullanıcılar “İnternet ne zaman gelecek” sorusuna yanıt arıyorlar.

Siirt güne internet erişimi olmadan başladı. Bölgede genelinde oluşan arızanın giderilmesi için Türk Telekom ekipleri tarafından başlatılan çalışmanın 2 gün süreceği belirtiliyor.

KESİNTİLER DEVAM EDECEK

Diyarbakır,Batman,Siirt,Şırnak,Mardin illerininde aralarında bulunduğu bir çok ili etkileyen arıza normal hayatıda etkiliyor E-Ticaret ile uğraşan esnaflar siparişlerine erişemedikleri için müşteriler ile sorun yaşadığını dile getiriyorlar. 12:15 İtibariyle tam olarak internet erişimini sağlansa da ara ara kopmalar ve internet hızında yavaşlamalar devam etmekte.

KESİNTİ  TARİH VE SAATLERİ ŞÖYLE

02 Kasım 2019 Saat 10:00 ve 12:00

03 Kasım 2019 Saat 10:00 ve 11:00

Türk Telekom çağrı merkezini aradığınızda İnternet ve Hız Probleminin Arıza giderme çalışmasından kaynaklandığı bilgisi ve çalışmanın zamanına ilişkin bilgiler aktarılmakta.

TÜRK TELEKOM MÜŞTERİ HİZMETLERİNE NASIL ULAŞIRIM?

Türk Telekom Müşteri Hizmetlerine 444 0 375 hizmet numarasından ulaşabilir, İnternet Hizmet Numaranızı(Hizmet no,TC Kimlik veya Abonelik Numarası) tuşlayarak Müşteri Temsilcisi ile görüşme yapabilirsiniz.

En çok şikayet oluşturulan bölgeler

Seni Gidi Kopyacı :)))