ref: refs/heads/v3.0
Güçlü haber kadrosu ile, en son ve güncel Siirt haberlerini, son dakika Siirt haberlerini bulabileceğiniz tarafsız Siirt haber sitesi. Siirt haber • Siirt Haberleri • Son dakika Siirt haberleri • En son Siirt Haberleri
Siirt haberleri son dakika,Yeni Siirt Haber,Siirt haber sitesi,Siirt,Yenisiirt,Yeni Siirt,Yeni Siirt Haber,
DOLAR
28,8964
EURO
31,2143
ALTIN
1.885,12
BIST
7.978,82

Siirt’te kaldırım işgallerine gece operasyonu

Siirt’te kaldırım işgallerine gece operasyonu
17 Kasım 2023 14:21
206
A+
A-

Siirt Belediyesi Zabıta Müdürlüğü, Fen İşleri, Temizlik, Ulaşım Hizmetleri ile Park ve Bahçeler Müdürlüğü ekipleri, kaldırım işgali ve görüntü kirliliği ile ilgili denetimleri artırdı.

Siirt Valisi ve Belediye Başkan Vekili Dr. Kemal Kızılkaya’nın talimatları doğrultusunda gece saat: 01:00- 05:00 arasında gerçekleştirilen denetimlerde, şehir genelinde cadde kenarları, kaldırımlar ve benzeri yerlere bırakılan izinsiz duba, flama, levha gibi malzemelerin toplanması için titiz bir çalışma yürütüldü.

Siirt İl Emniyet Müdürlüğü Asayiş Şube Müdürlüğü ekiplerinin de destek verdiği denetimlerde toplanan malzemeler, ulaşım hizmetleri müdürlüğü garajında muhafaza altına alındı.

Vatandaşlar belediyenin yapmış olduğu çalışmayı desteklediklerini belirterek, ilgili birimlere teşekkür ettiler.

Şehir estetiğine ve ulaşım düzenine katkı sağlayan bu ortak çaba, görüntü kirliliği ve yaya geçişleri ile araç park alanlarını işgal edenlere karşı mücadelede şehir estetiği ve ulaşım düzenine katkı sağlamayı amaçlıyor.

Şehir estetiğini bozan ve görüntü kirliliği oluşturan işgallerin kaldırılması konusunda çalışmalarımız kararlılıkla devam edecektir.

Yorumlar

  1. Mehmet dedi ki:

    Yalan dolan bir haber namuslu bir haberciyseniz ulku camii onundeki caddeye gidin ve kaldirim isgali görün yalanci bir zabita yalan. Bir haber.