Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

Siirt’te kaldırım işgallerine gece operasyonu

Siirt Belediyesi Zabıta Müdürlüğü,

Siirt Belediyesi Zabıta Müdürlüğü, Fen İşleri, Temizlik, Ulaşım Hizmetleri ile Park ve Bahçeler Müdürlüğü ekipleri, kaldırım işgali ve görüntü kirliliği ile ilgili denetimleri artırdı.

Siirt Valisi ve Belediye Başkan Vekili Dr. Kemal Kızılkaya’nın talimatları doğrultusunda gece saat: 01:00- 05:00 arasında gerçekleştirilen denetimlerde, şehir genelinde cadde kenarları, kaldırımlar ve benzeri yerlere bırakılan izinsiz duba, flama, levha gibi malzemelerin toplanması için titiz bir çalışma yürütüldü.

Siirt İl Emniyet Müdürlüğü Asayiş Şube Müdürlüğü ekiplerinin de destek verdiği denetimlerde toplanan malzemeler, ulaşım hizmetleri müdürlüğü garajında muhafaza altına alındı.

Vatandaşlar belediyenin yapmış olduğu çalışmayı desteklediklerini belirterek, ilgili birimlere teşekkür ettiler.

Şehir estetiğine ve ulaşım düzenine katkı sağlayan bu ortak çaba, görüntü kirliliği ve yaya geçişleri ile araç park alanlarını işgal edenlere karşı mücadelede şehir estetiği ve ulaşım düzenine katkı sağlamayı amaçlıyor.

Şehir estetiğini bozan ve görüntü kirliliği oluşturan işgallerin kaldırılması konusunda çalışmalarımız kararlılıkla devam edecektir.

Seni Gidi Kopyacı :)))