Güçlü haber kadrosu ile, en son ve güncel Siirt haberlerini, son dakika Siirt haberlerini bulabileceğiniz tarafsız Siirt haber sitesi. Siirt haber • Siirt Haberleri • Son dakika Siirt haberleri • En son Siirt Haberleri
Siirt haberleri son dakika,Yeni Siirt Haber,Siirt haber sitesi,Siirt,Yenisiirt,Yeni Siirt,Yeni Siirt Haber,
DOLAR
27,2997
EURO
28,8514
ALTIN
1.663,26
BIST
8.199,62

SİİRT’TE KÖYLERE HİZMET GÖTÜRME BİRLİĞİNE 7 MİLYON 635 BİN TL BÜTÇE

SİİRT’TE KÖYLERE HİZMET GÖTÜRME BİRLİĞİNE 7 MİLYON 635 BİN TL BÜTÇE

Siirt Merkez İlçe Köylere Hizmet Götürme Birliğinin 2020 yılı tahmini bütçesi, 7 milyon 635 bin Tl olarak kabul edildi.

Siirt Valiliği ‘Merkez Köylere Hizmet Götürme Birliği Başkanlığı’nın 2019 yılı Kasım ayı Meclis olağan toplantısı, Vali Yardımcısı Birlik Başkanı Zihni Yıldızhan’ın başkanlığında gerçekleştirildi.

Birlik Başkanı Zihni Yıldızhan’ın yaptığı açılış konuşmasının ardından, Birliğin 2020 yılı gelir ve gider bütçesi görüşülerek, oy birliği ile onaylandı.

Köylere Hizmet Götürme Birliği’nin 2020 yılında Merkeze bağlı köylerde gerçekleştireceği yatırımlara ilişkin olarak hazırlanan tahmini bütçe, 7 milyon 635 bin Tl olarak belirlendi.

Birliğin 2019 yılı faaliyet raporunun da ibra edildiği mecliste, 2020 yılı yatırım plan programı ile tahmini bütçe kararnameleri de okunup onaylandı.

Merkez ilçe köylerinin her türlü altyapılarının mevcut durumları, ihtiyaçları, sorunların tespiti ile çözüm önerilerinin görüşüldüğü toplantı, dilek ve temennilerle sona erdi.

Siirt Valiliğinde gerçekleşen toplantıya; İl Genel Meclis Üyeleri, Birlik Müdürü Yaşar Nalbant ve Merkeze bağlı Köy Muhtarları katıldı.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.