Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

Siirt’te muhtarlara 20 bin TL promosyon ödemesi yapılacak

Siirt İl Özel İdaresi Köy, Mahalle Muhtarları ve İl Genel Meclis üyelerine yönelik banka promosyon ihalesini gerçekleştirdi.

Siirt İl Özel İdaresi

Siirt İl Özel İdaresinde yapılan açık arttırma usulü ihalesi sayesinde İlimizde ilk defa muhtarlara ve İl Genel Meclis üyelerine promosyon verileceği öğrenildi. Siirt Valisi Dr. Kemal Kızılkaya’nın talimatları ile İl Özel İdaresi Genel Sekreteri Hıfuzllah Canpolat’ın başkanlığında yapılan banka promosyon ihalesine dört bankanın katıldığı öğrenildi.
Yapılan promosyon ihalesinin Siirt’te ilk olduğunu hatırlatan İl Özel İdaresi Genel Sekreteri Hıfzullah Canpolat; “Sayın Valimizin talimatları doğrultusunda ilimizde ilk kez köy, mahalle muhtarları ve İl Genel Meclis üyelerine banka promosyonu bağlandı. Açık attırma usulü ile yapılan ihalede yüksek teklif veren Siirt Yapı Kredi Bankası ile anlaşmaya varıldı” dedi.
MUHTARLARA 20 BİN TL PROMOSYON ÖDENECEK
Köy ve Mahalle Muhtarlarına kişi başı 20 bin TL promosyon ödeneceğini açıklayan Genel Sekreter Canpolat; “Yapılan anlaşmaya sayesinde kişi başı 20 bin TL banka promosyon ödemesi yapılacaktır. Bu kapsamda muhtarlar ve İl Genel Meclis üyelerimiz ilk maaşlarını 15.07.2024 tarihinde Yapı Kredi Siirt Şubesinden almaya başlayacaklardır. Bir hafta sonra da promosyon ödemesi yapılacaktır” dedi.

Seni Gidi Kopyacı :)))