Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

Siirt’te Üç Ayrı Noktada Semt Pazarları Yapım Çalışmaları Sürüyor

Siirt Belediyesi tarafından şehrin

Siirt Belediyesi tarafından şehrin üç ayrı noktasında semt pazarı kurulması inşaat çalışmaları devam ediyor.

Şehir merkezinde büyük bir sorun olan seyyar satıcı, pazarcı ve köy ürünleri satıcılarına yönelik başlatılan çalışmalar kapsamında, üç ayrı noktada faaliyet gösterecek olan kapalı semt pazarlarının çalışmaları tüm hızıyla devam ediyor.

Bahçelievler Mahallesi SİSKİ Müdürlüğü arkası 1155 m2, Kooperatif Mahallesi Yeşil Vadi Parkı Karşısı 885 m2 ve Yeni Mahalle Cengiz Topel Caddesi Jandarma Karşısı 1830 metrekarelik 3 ayrı semt pazarı alanlarında başlatılan çalışmalar kapsamında çelik konstrüksiyon montaj çalışmaları aralıksız sürüyor.

Vali/belediye Başkan Vekili Osman Hacıbektaşoğlu, Semt Pazarları ile ilgili yaptığı açıklamada; “ Kentin üç ayrı mahallesinde geçen haftalarda temelleri atılan Semt Pazarlarımızın çelik konstrüksiyon montaj çalışmaları devam ediyor. İnşallah pazarlarımızı kazasız belasız bir şekilde tamamlayarak, halkımızın hizmetine sunacağız. Halkımız ve esnafımız, artık olumsuz hava koşullarından etkilenmeden alış verişlerini daha nezih bir ortamda yapacaklar.  Vatandaşlarımızın refahı, huzur ve esenliği için çalışmalarımız artarak devam edecektir. ” diye konuştu.

Seni Gidi Kopyacı :)))