Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

TOKİ’den Yeni Proje Duyurusu: Siirt’te Kira Öder Gibi Ev Sahibi Olma Fırsatı!

Çevre, Şehircilik ve İklim

Çevre, Şehircilik ve İklim Değişikliği Bakanlığı’na bağlı Toplu Konut Daire Başkanlığı (TOKİ), kira öder gibi ev sahibi olma fırsatı. TOKİ aralarında Siirt’in de bulunduğu 42 ilde ucuz konut projesini açıkladı.
Çevre, Şehircilik ve İklim Değişikliği Bakanlığı’na bağlı Toplu Konut Daire Başkanlığı (TOKİ), 42 ilde açık artırma usulüyle konut satışı yapılacağını duyurdu.
TOKİ tarafından satışa sunulan 182 konutun açık artırması, 1 Ağustos 2023 günü saat 10.30’da Ankara Bilkent Otel ve Konferans Merkezi ile TOKİ İstanbul Hizmet Binası’nda gerçekleştirilecek. . Ayrıca internetten (www.emlakmuzayede.com.tr) teklif verilebilecek.

Açık artırmaya ilişkin bankacılık hizmetleri Halkbank ve Ziraat Bankası tarafından yürütülecek. Başvurular ve teminatlar anılan bankaların tüm şubeleri aracılığı ile kabul edilecek. Ayrıca açık artırma (teklif alma) gününde de başvuru yapılabilecek.
Açık artmayla satışa sunulacak konutlar şu illerde yer alıyor:
Adana, Afyonkarahisar, Aksaray, Ankara, Balıkesir, Batman, Bitlis, Bolu, Burdur, Bursa, Çorum, Denizli, Edirne, Elazığ, Eskişehir, Isparta, İstanbul, İzmir, Karabük, Kars, Kastamonu, Kayseri, Kırıkkale, Kırşehir, Kocaeli, Konya, Kütahya, Manisa, Mersin, Niğde, Osmaniye, Rize, Sakarya, Siirt, Sivas, Şanlıurfa, Tekirdağ, Tokat, Trabzon, Uşak, Yozgat, Zonguldak.

Seni Gidi Kopyacı :)))