Güçlü haber kadrosu ile, en son ve güncel Siirt haberlerini, son dakika Siirt haberlerini bulabileceğiniz tarafsız Siirt haber sitesi. Siirt haber • Siirt Haberleri • Son dakika Siirt haberleri • En son Siirt Haberleri
Siirt haberleri son dakika,Yeni Siirt Haber,Siirt haber sitesi,Siirt,Yenisiirt,Yeni Siirt,Yeni Siirt Haber,
DOLAR
27,0751
EURO
28,8430
ALTIN
1.675,78
BIST
7.759,75

TOKİ’den Yeni Proje Duyurusu: Siirt’te Kira Öder Gibi Ev Sahibi Olma Fırsatı!

TOKİ’den Yeni Proje Duyurusu: Siirt’te Kira Öder Gibi Ev Sahibi Olma Fırsatı!
12 Temmuz 2023 23:27
1.543
A+
A-

Çevre, Şehircilik ve İklim Değişikliği Bakanlığı’na bağlı Toplu Konut Daire Başkanlığı (TOKİ), kira öder gibi ev sahibi olma fırsatı. TOKİ aralarında Siirt’in de bulunduğu 42 ilde ucuz konut projesini açıkladı.
Çevre, Şehircilik ve İklim Değişikliği Bakanlığı’na bağlı Toplu Konut Daire Başkanlığı (TOKİ), 42 ilde açık artırma usulüyle konut satışı yapılacağını duyurdu.
TOKİ tarafından satışa sunulan 182 konutun açık artırması, 1 Ağustos 2023 günü saat 10.30’da Ankara Bilkent Otel ve Konferans Merkezi ile TOKİ İstanbul Hizmet Binası’nda gerçekleştirilecek. . Ayrıca internetten (www.emlakmuzayede.com.tr) teklif verilebilecek.

Açık artırmaya ilişkin bankacılık hizmetleri Halkbank ve Ziraat Bankası tarafından yürütülecek. Başvurular ve teminatlar anılan bankaların tüm şubeleri aracılığı ile kabul edilecek. Ayrıca açık artırma (teklif alma) gününde de başvuru yapılabilecek.
Açık artmayla satışa sunulacak konutlar şu illerde yer alıyor:
Adana, Afyonkarahisar, Aksaray, Ankara, Balıkesir, Batman, Bitlis, Bolu, Burdur, Bursa, Çorum, Denizli, Edirne, Elazığ, Eskişehir, Isparta, İstanbul, İzmir, Karabük, Kars, Kastamonu, Kayseri, Kırıkkale, Kırşehir, Kocaeli, Konya, Kütahya, Manisa, Mersin, Niğde, Osmaniye, Rize, Sakarya, Siirt, Sivas, Şanlıurfa, Tekirdağ, Tokat, Trabzon, Uşak, Yozgat, Zonguldak.

Yorumlar

  1. Bülent Barbarosoğlu dedi ki:

    Ne zaman yapılacak

  2. Nermin özekinci dedi ki:

    Ne zaman