Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

TUROYD TURİZM OTEL YÖNETİCİLERİ DERNEĞİ 3. OLAĞAN GENEL KURULU YAPILDI HEMŞERİMİZ AKSU TEKRAR GÜVEN TAZELEDİ

Kısa adı TUROYD olan 

Kısa adı TUROYD olan  Turizm Otel Yöneticileri Derneği 3. Olağan Genel Kurulu yapıldı.Genel Kurulda  yapılan seçimlerle başkan hemşerimiz Ali Can Aksu tekrar bu göreve getirildi.

İstanbul Tuzla  Radisson Blu Hotel & Spa  Otelde gerçekleştirilen genel kurulda yönetim ve denetim kurulu faaliyet raporlarının okunup aklanmasının ardından seçimlere gidildi.Yapılan seçimle hemşerimiz Ali Can Aksunun başkanlığındaki liste göreve getirildi.

Hemşerimiz Aksu seçimlerinin tamamlanmasının ardından genel kurulda bir teşekkür konuşması yaptı. Kendilerine duyulan güvenden dolayı  üyelerine teşekkür eden Aksu  konuşmasında “ Başta Divan kurulu olmak üzere, tüm genel kurul üyelerimize bize bu görevi layık gördüklerinden dolayı sonsuz teşekkür ediyorum. Bu vesile ile yeni görevlerine atanan arkadaşlarımıza başarılar dilerken,  2019-2021 yılları arasında 2. Dönem olarak görev yapan tüm Yönetim ve Denetim Kurulu üyelerimiz ile BYK Başkan, Genel Sekreter ve İl Başkanlarımıza emeklerinden dolayı sonsuz teşekkür ederim.

Yeni dönemde, güçlü yönetim kurulumuz, ulusal ve uluslararası teşkilat yapımızla,hayata anlam katan her eylemin içinde profesyonel anlayışımızla Türk Turizminin gelişimine katkıda bulunmaya, sektöre yön vermeye ve olmazsa olmazımız OTELCİLİK MESLEK YASASI’nın çıkarılması için tüm gücümüzle çalışmaya  devam edeceğiz.” Dedi.

Seni Gidi Kopyacı :)))