Güçlü haber kadrosu ile, en son ve güncel Siirt haberlerini, son dakika Siirt haberlerini bulabileceğiniz tarafsız Siirt haber sitesi. Siirt haber • Siirt Haberleri • Son dakika Siirt haberleri • En son Siirt Haberleri
Siirt haberleri son dakika,Yeni Siirt Haber,Siirt haber sitesi,Siirt,Yenisiirt,Yeni Siirt,Yeni Siirt Haber,
DOLAR
27,4094
EURO
29,0503
ALTIN
1.641,95
BIST
8.218,74

ÜRETMİŞ OLDUĞUMUZ TÜM ÜRÜNLERİMİZİN ARKASINDAYIZ

ÜRETMİŞ OLDUĞUMUZ TÜM ÜRÜNLERİMİZİN ARKASINDAYIZ
21 Nisan 2020 21:28 | Son Güncellenme: 24 Nisan 2020 13:30
286
A+
A-

Kayra Gıda İnş. Ürn. Taş. San. Ve Tic. Ltd. Şti. Tarım ve Orman Bakanlığının 17.04.2020 Tarihli açıklamasına ilişkin yazılı açıklama yaptı.

Yaklaşık 30 yıldan bu yana faaliyet gösterdiğimiz gıda sektöründe ilk günden beri sağlık ve hijyen konusunu birinci planda tutarak ve bu konudaki hassasiyetimizi ilk günkü heyecanımızı kaybetmeden sürdürerek tüketicilerimize hizmet vermekteyiz. Tüketicilerimizin bize olan güveni ve teveccühü her zaman için en büyük motivasyon kaynağımız olmuştur. Bize güvenen siz değerli tüketicilerimizin bizlere olan güvenini hiçbir zaman sarsmayacağımızı, sağlık ve hijyen konusundaki hassasiyetimizi tereddütsüz olarak sürdürmeye devam edeceğimizi taahhüt eder, oluşturulan bu algı ve süreç hakkında tüm yasal haklarımızı kullanacağımızı ve sürecin takipçisi olacağımızı tüm kamuoyuna saygı ile sunarız. Belirtmek isteriz ki dileyen tüketicimiz, bölgemizde yüzlerce noktada satışı yapılan ürünlerimizden alıp Tarım ve Orman Bakanlığı tarafından akredite olmuş laboratuvardan analiz ve test yapılmasını talep edebilir. Söz konusu test masrafları tarafımızca karşılanacaktır. Ayrıca tüm tüketicilerimizi diledikleri zaman diliminde üretim tesislerimizi bizzat ziyaret etmeye davet ediyoruz. Tarım ve Orman Bakanlığının 17.04.2020 Tarihli açıklamasına ilişkin detaylı basın bültenimize, rutin olarak yapılan laboratuvar test sonuçlarına ve ilgili diğer belgelere web sitemizden ulaşabilirsiniz.

Kayra Gıda İnş. Ürn. Taş. San. Ve Tic. Ltd. Şti.

ETİKETLER: ,
Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.