Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

Valiler Kararnamesi Yayımlandı! Hakkaniyetli Yönetimiyle Bilinen Siirt Valisi Kızılkaya’nın Görevine Devam Etmesi Sevinçle Karşılandı

Cumhurbaşkanlığı tarafından yapılan atama kararları Resmi Gazete’de yayımlandı ve bu kararla birlikte beş ile yeni vali atandı.

Cumhurbaşkanlığı tarafından yapılan atama

Diyarbakır Valiliğine Vali-Mülkiye Başmüfettişi Murat Zorluoğlu, Vali-Mülkiye Başmüfettişliğine ise Malatya Valisi Ersin Yazıcı atandı.

Malatya Valiliğine Seddar Yavuz, Kocaeli Valiliğine İlhami Aktaş, Çanakkale Valiliğine Ömer Toraman, Elazığ Valiliğine ise Numan Hatipoğlu getirildi.

Yaklaşık bir yıldır Siirt Valisi olarak görev yapan Kemal Kızılkaya, atama kararları sonrasında Siirt’teki görevine devam edecek.

Vali Kızılkaya’nın bu karar sonrası görevine devam edecek olması, Siirt halkı tarafından büyük sevinçle karşılandı. Halkın sevgisini kazanan ve hakkaniyetli yönetimiyle tanınan Vali Kızılkaya, halkla iç içe çalışmalarıyla biliniyor.

Vali Kemal Kızılkaya, göreve başladığı günden bu yana Siirt’te önemli projelere imza attı ve vatandaşlarla kurduğu güçlü iletişimle takdir topladı.

Siirt halkı, Vali Kızılkaya’nın kente hizmet etmeye devam etmesinden memnuniyet duyduklarını ifade ederek, gelecekte de kente olan katkılarının artarak devam edeceğine inanıyor.

Seni Gidi Kopyacı :)))