Windows 11 2022 Güncellemesi: Denemeye Değer Her Yeni Özellik

Windows 11 2022 Güncellemesi: Denemeye Değer Her Yeni Özellik
21 Eylül 2022 23:27
483
A+
A-

Microsoft , Salı günü Windows 11 için ilk büyük güncellemesini yayınladı. Güncelleme, yeni güvenlik, üretkenlik, erişilebilirlik ve oyun özellikleri içeriyor. Yeni güncellemeyi indirmeyle ilgili adım adım kılavuzumuza göz atabilirsiniz .

İşletim sistemi, Ekim ayının başındaki birinci yıl dönümüne hızla yaklaşıyor. Lansmanda, yeni işletim sistemi yeniden tasarlanmış bir arayüz, widget’lar , daha erişilebilir bir Microsoft Teams deneyimi , birden fazla masaüstü ve Snap Düzenleri ve Grupları ile Android uygulamaları dahil olmak üzere düzinelerce yeni özelliği hayata geçirdi .

İşte bugün kontrol edebileceğiniz şeyler.

Windows 11 güncellemesi, bilgisayarınızın kullanımını kolaylaştırır
Yeni Windows 11 güncellemesi, Başlat menüsüne , Hızlı Ayarlar’a daha hızlı ve daha doğru bir aramanın yanı sıra Widget’lar panonuzdaki daha iyi yerel ve güncel olaylar kapsamını ekler. Ekim ayında Windows 11, uzun zamandır istenen bir özelliğe sahip olacak – Dosya Gezgini’ndeki sekmeler.

Windows 11 artık daha fazla üretkenlik aracına sahip
Windows 11, birden fazla işi aynı anda yürütenlere ve daha fazla organizasyon isteyen kullanıcılara yönelik özelliklerle piyasaya sürüldü . Bu yeni güncellemeyle, masaüstünüzde açık Windows’u düzgün bir şekilde düzenleyen Snap Layouts, gelişmiş dokunmatik gezinme ve Microsoft Edge’de birden çok tarayıcı sekmesi yakalama yeteneği ile daha çok yönlüdür.

Dikkat dağıtıcıları en aza indirmek için güncelleme, Odaklanma oturumlarını ve dikkat dağıtıcıları en aza indirmek için Rahatsız Etmeyin modunu sunar. Microsoft’a göre, yeni bir Odak oturumu başlattığınızda Windows, Rahatsız Etmeyin’i otomatik olarak açar. Bu, görev çubuğumuzdaki bildirimleri susturur, görev çubuğu rozetlerini ve uygulama bildirimlerini kapatır. Odak ayrıca, odaklanmanıza ve mola vermeyi hatırlamanıza yardımcı olmak için Saat Uygulamasını zamanlayıcılarla iyileştirir. Siirt Haber Sitesi YENİ SİİRT

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.