Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

YÜREKLERİ ISITAN PROJE

Konya Büyükşehir Belediyesi Meslek

Konya Büyükşehir Belediyesi Meslek Edindirme Kursları (KOMEK) ile Aile Sanat ve Eğitim Merkezleri (ASEM) kursiyerleri ve çalışanları tarafından Siirt Fatih İlkokulu, Ağrı Doğubayazıt Atabakan Köyü İlkokulu ve Kars Tepeköy Köyü İlkokulu  İlkokulundaki öğrenciler için soğuk kış aylarında yürekleri ısıtan hediyeler gönderildi.

KOMEK ve ASEM, soğuk kış aylarında öğrencilerin yüzlerini güldürüyor. Türkiye’nin çeşitli yerlerinde zor şartlarda eğitim gören minik öğrencilerin ihtiyaçlarını gidermek için sosyal sorumluluk projeleri üreten KOMEK ve ASEM kursiyerleri ve çalışanları, çocuklara gönderdiği çeşitli hediyelerle yüreklerini ısıtıyor.

ASEM kursiyerleri, Ağrı’nın Doğubayazıt ilçesine bağlı Atabakan Köyü İlkokulu öğrencilerinin ve Kars’ın Arpaçay ilçesine bağlı Tepeköy İlkokulu öğrencilerinin soğuk kış aylarında üşümemeleri için sobalar, kışlık giyecekler, kırtasiye ve spor malzemeleri gönderdi.

Öte yandan Seydişehir KOMEK’te yüzme eğitimi alan kursiyerler de, Siirt merkezde bulunan Fatih İlkokulu’ndaki kreş öğrencilerine oyuncaklar ve kreş malzemelerinden oluşan çeşitli hediyeler gönderdi. Malzemeleri teslim alan minik öğrenciler, KOMEK’lere ve ASEM kursiyerlerine ve çalışanlarına teşekkür etti.

Seni Gidi Kopyacı :)))